Bezpiecznie życie po upadłośći

Forum Fora Życie po zakończeniu upadłości konsumenckiej Bezpiecznie życie po upadłośći

Przeglądasz 9 wpisów - od 91 do 99 (z 99)
  • Autor
    Wpisy
  • #11945
    Anonim
    Nieaktywne

    Nieważne czy się obrazisz czy nie, mnie to rybka. Chcę żebyś wiedział co swoją osobą a raczej swoimi wypowiedziami reprezentujesz? Po co ja to piszę, skoro debila, kretyna i tak nic nie ruszy i nie zmieni?!. Szkoda słów i tak nie do zrozumienia dla…

    #11946
    anheros
    Uczestnik

    …dla kogoś uzależnionego od pisania 🙂 🙂 🙂
    Hahahaha!!
    Prostak nie da rady obrazić kogoś wykształconego i mającego wiedzę 🙂 🙂 🙂

    #11947
    Anonim
    Nieaktywne

    JEJU SZOK, gość NIBY jak napisał jest wykształcony, mający wiedzę i takie wypowiedzi ??? 🙂 🙂 🙂 SZOK, gdzie on się tak wykształcił i kto mu to załatwił. Boże chroń nas przed takimi gamoniami uważającymi się za wykształconych. Synuś kogoś tam…

    #11948
    anheros
    Uczestnik

    Ależ oczywiście! 🙂 🙂 🙂

    #11949
    Anonim
    Nieaktywne

    Pozdrawiam 🙂

    #11950
    karol123
    Uczestnik

    To forum ma dużą wartość. Mnie takie dyskusje odstresowują. Lubię sobie poczytać czasem i się pośmiać. Życie jest smutne. Więc odrobina śmiechu nie zaszkodzi nikomu.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 6 miesięcy temu przez karol123.
    #11952
    Anonim
    Nieaktywne

    🙂

    #14371
    Armel
    Uczestnik

    Chciałbym się zapytać czy też tak macie… Mam założone profile na e-sad gov pl i na portal bialystok sa gov pl
    Są tam stare jakieś sprawy, ale nowe, które wierzyciele zakładają, którzy nie zgłosili się do upadłości nie ma już. Macie na bieżąco aktualne sprawy?

    #19909
    Snajper
    Uczestnik

    Witam jak zmigrowac wszystkie sądy na jedno konto mam założone w mojej miejscowości i co dalej?

Przeglądasz 9 wpisów - od 91 do 99 (z 99)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.