Bezpiecznie życie po upadłośći

Forum Fora Życie po zakończeniu upadłości konsumenckiej Bezpiecznie życie po upadłośći

Przeglądasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 99)
  • Autor
    Wpisy
  • #11747
    karol123
    Uczestnik

    Dziwne. Ja mają sprawę w portalu warszawskim widzę. Bzdury gadała.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 6 miesięcy temu przez karol123.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 lat, 6 miesięcy temu przez karol123.
    #11923
    Anonim
    Nieaktywne

    Czyli jest szansa, że wniosek będzie widać na portalu informacyjnym sądu rejonowego.

    #11924
    anheros
    Uczestnik

    Ja bardzo przepraszam i możecie się obrażać i wyzywać mnie od wrednych itp. itd. – ale: w ogóle niektórzy nie rozumieją, co tutaj się pisze, nie czytają, albo co gorsza czytają i… dalej nie rozumieją.
    Potem się dodatkowo „zapisują” do sądów elektronicznie – ale dalej: nie czytają, co tam pisze lub czytają i dalej nie rozumieją. Jak u większości społeczeństwa, które… nie myśli i nie rozumie nic lub prawie nic.
    Przecież pisałem – i nie tylko ja – WIELOKROTNIE, że nie wszystkie Sądy są „elektroniczne”. Wszak jak się zapisuje ktoś „elektronicznie” do Sądów tej czy innej Apelacji, to pisze w nich które Sądy są w tej apelacji, a w poszczególnych sądach – które wydziały! Może być cały Sąd, ale wydziału upadłości może nie być – albo nawet być wydział upadłości, ale… poszczególnych typów sygnatur/postępowań nie będzie. TO WSZYSTKO TAM PISZE!! Problem przeczytać – prawda? Bo to wysiłek.. nadludzki wszakże!
    Ale większość to „klika akceptuj” jak podpis w umowie kredytowej albo jakiejkolwiek innej, bo „kazali kliknąć/podpisać, to podpisałem/kliknąłem” – bez żadnej refleksji, pomyślunku i zrozumienia!
    A potem pretensje do siebie! Pytania na forum: „czy będzie widać” – przecież PISAŁO CZY „będzie widać”. Uzależniony od nałogu czy braku myślenia? W sumie to nie tylko ciebie to dotyczy – ale niektórych innych również.
    MYŚLEĆ!!!
    .. no wiem: to jednak dla niektórych rzecz obca i nie do przejścia. 😉

    P.S. Teraz można się obrażać! 🙂 🙂 🙂 Bo za prawdę to duża część społeczeństwa się obraża. Zwykle ta mniej obyta.

    #11925
    Anonim
    Nieaktywne

    do Sądów tej czy innej Apelacji, to pisze w nich które Sądy są w tej apelacji, a w poszczególnych sądach – które wydziały!

    Nie znalazłem takich informacji w wykazie sądów na portalu informacyjnym sądu danej apelacji. Nie ważne, bo pytanie jest inne dla Ciebie za trudne do zrozumienia.

    Druga sprawa jest taka, że pytanie jest do ludzi co mieli lub mają sprawę i mają założone konto na portalu. Z tego co wiem, czasami w ogóle ludzie nie widzą jakiejś tam sprawy, nie wiem dlaczego tak jest? To spytałem praktycznie czy ktoś widział swoją o upadłość. Widzę, że masz problemy emocjonalne, ale spokojnie z tym da się żyć. Po to jest forum, żeby zapytać nie jak jest napisane a jak jest to w praktyce, w ogóle rozumiesz to?. Nie sądzę!.

    #11927
    anheros
    Uczestnik

    Ależ nie rozumiesz i nie umiesz myśleć: wpierw wyjaśniłem dlaczego tak jest – a ty chłopie ponownie o to pytasz. To jeśli nie rozumiesz, siano, słoma itd. – to do prawnika idź, choć też tego co powie nie zrozumiesz ani jotę, to przynajmniej cię wyręczy i za ciebie zrobi.
    Jak widać nie tylko rozumiesz, co inni piszą – i błędnie ci się wydaje, że tutaj wszyscy są równi, a NIE SĄ równi, bo jeden jest mądrzejszym, a drugi… takim nie-mądrzejszym hehe 😉 🙂 jak widać 🙂 – ty nawet…
    Nawet siebie samego nie rozumiesz. Tak ci emocje górną część ciała dolną przykrywają 😉 🙂 😉

    P.S. Aha! Aby mnie obrazić, to trzeba się jednak wysilić. Myśleniem głownie 🙂 🙂 😉 Hehe 🙂 🙂 🙂

    #11928
    Anonim
    Nieaktywne

    a NIE SĄ równi, bo jeden jest mądrzejszym, a drugi… takim nie-mądrzejszym

    To za którego się uważasz? Albo nawet inaczej, za jakiego Cię uważają inni? Jeśli jesteś taki w realnym życiu to ciężko z tobą wytrzymać a pewnie ktoś musi, prawda?.

    Nieważne, więcej nie na temat nie napiszę. bo się bajzel zrobi a nie o to tutaj chodzi.

    #11929
    anheros
    Uczestnik

    Oczywiście, że jestem mądrzejszy od kogoś, kto nie czyta tego co podpisuje – bo ja czytam. 🙂
    O coś jeszcze chciałeś spytać? 🙂 🙂

    #11934
    Anonim
    Nieaktywne

    O coś jeszcze chciałeś spytać?

    Kretynów nie brakuje, więc takich niestety nie chcę o nic pytać, bo czy można uzyskać jakieś mądre informacje czy tylko kretyńskie odpowiedzi. Sorki za takie, więc dziękuję, zostaw je sobie dla najbliższych, choć wątpię, że takich masz?!.

    #11935
    anheros
    Uczestnik

    To prawda nie brakuje – ale tutaj nawet kretynom staramy się pomagać 🙂

    #11936
    Anonim
    Nieaktywne

    Masz, może zrozumiesz. Choć po wielu twoich głupkowatych wypowiedziach wątpię…

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

    Zawsze jest tak, że jakiś internetowy cwaniaczek wszędzie się znajdzie i nie inaczej jest tu, no cóż widocznie tak musi być.

    #11938
    anheros
    Uczestnik

    Raczej nie zrozumiem, jeśli ktoś pisze: „nic więcej nie napiszę” – a potem pisze. To oznacza, że pleciesz byle co, byle jak i byle kiedy – i nawet własnego słowa czy obietnicy nigdy nie dotrzymujesz.
    O „głupkach” oraz „kretynach” nie wspominając. Wystawiasz sam O SOBIE świadectwo, emanując przekazem co (jeśli cokolwiek) sobą reprezentujesz.
    I skupiasz się (znowu) na emocjach (takie uzależnienie?), a nie na meritum – swojej bądź co bądź – sprawy.
    Tak w życiu nigdy nic nie osiągniesz.
    I do nałogu wrócisz.
    Prawda boli – więc trzeba „nawijać” o „kretynach”. Twoja sprawa – twój problem. Nie rozwiązuj go dalej – idź wciąż w emocje 🙂 🙂 🙂

    #11941
    Anonim
    Nieaktywne

    Tak w życiu nigdy nic nie osiągniesz.

    Spokojnie, ja nic nie osiągnę a ciekawe co ty osiągnąłeś? Nawet rodziny nie mówiąc, że nawet przyjaciół nie masz a nawet jakichś znajomych z którymi byś mógł porozmawiać, taki zadufany dupek z Ciebie, tak cię widzę. Tylko internet ci pozostaje i nic więcej, przykre to nie sądzisz?.

    #11942
    anheros
    Uczestnik

    No to jak wyzywasz innych do dupków, to jak widać bierzesz to ze swojego (marnego) podwórka.
    Jakby także był głupi to może i bym się obraził! 🙂 🙂 🙂 Haha! 🙂 🙂 🙂

    #11943
    Anonim
    Nieaktywne

    Powiem wprost i bez ogródek, jesteś głupi i tyle w temacie. Nie wiem, być może potrzebujesz tego by zrozumieć kim jesteś ?!.

    #11944
    anheros
    Uczestnik

    Buhahahahaha! 🙂 🙂 🙂
    …i co: mam się obrazić czy jak? 🙂 🙂 🙂
    Buhahahahahahaha! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Przeglądasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 99)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.