Bezpiecznie życie po upadłośći

Forum Fora Życie po zakończeniu upadłości konsumenckiej Bezpiecznie życie po upadłośći

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 98)
  • Autor
    Wpisy
    Wies
    Participant

Czy ten E-sad w Lublinie też jest na portalu Apelacji Lubelskiej, bo ja mam konto we wszystkich apelacjach.Czy jest jakieś ekstra konto do Esądu?

anheros
    Participant

Przecież wystarczy wpisać w wyszukiwarce esąd i wyskakuje. Rejestracja osobno, ale łatwiejsza niż na ogólnym portalu.
    Jak zamieszczam tutaj link w poście, to postu nie da się wysłać.

Wies
    Participant

Znalazłem ten link, ale zastanawiam się czy to nie jest powielanie tego samego sądu rejonowego (Lublin-Zachód)

anheros
    Participant

Kolego! Czego nie rozumiesz!??? Qrna nie da rady tak odpisywać jak ktoś nie rozumie co się pisze: TO JEST OSOBNY SĄD! Przejrzyj sobie wydziały danych sądów na portalu: może być cały Sąd ogólnie, ale w poszczególnych wydziałach NIEKTÓRYCH NIE MA!
    …już nie mówiąc o tym, że w ESądzie możesz odpisywać elektronicznie i tylko tam, bo gdzie indziej nie ma takiej możliwości.

Wies
    Participant

Dzięki. Już się zapisałem i czekam na aktywację konta.Po co się irytujesz? Nie chcesz, nie odpisuj.

Kamil
    Participant

@Wies

Zadając określone pytania musisz wcześniej trochę poczytać, zaznajomić się z wodą na którą postanawiasz wypłynąć. Im więcej się dowiesz o zagrożeniach podróży przed wypłynięciem tym łatwiej zniesiesz trudy podróży jaka Cię czeka. 🙂

anheros
    Participant

To takie prostackie jest i ch.mskie: „mam wszystkich głęboko, więc skaczcie jak wam zagram – zapytałem, to odpowiadać!”.
    Na takie zaczepki BĘDĘ odpisywał, bo na niegrzeczne zachowanie czasem należy też niegrzecznie odpowiedzieć. Pytałeś po prostacku, to odpowiedziałem… nie, nie po prostacku. Ale jak widać zadziałało.
    Wysil się Kolego LENIU WIESiu choć trochę!

Wies
    Participant

Zachowujesz się jak rozkapryszony bachor, któremu wydaje się, że zjadł wszystkie rozumy. Za chwilę ludzie opuszczą to forum, bo nie zniosą megalomani impertynenta. Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie i Twoje odpowiedzi na nie, zastanów się, kto jest prostakiem i chamem.

anheros
    Participant

Akurat w temacie upadłości w porównaniu z tobą, to: TAK, zjadłem więcej rozumów. ty natomiast żadnego 🙂 Coś jeszcze? 🙂 🙂

JacekG
    Participant

założyć sobie konto w e-sądzie i we wszystkich sądach w Polsce (jest ich 11 + warszawa)

Panie Karolu czy może Pan wytłumaczyć co miał Pan na myśli o 11 sądach + Warszawa? Czyli 12? Poniżej w poście podał Pan linki do 11 sądów.

anulka07
    Participant

Założyłam konta na esądzie i we wszystkich sądach apelacyjnych. Fajne to bo widać też stare sprawy. Jedynie czego nie wiać to postępowania upadłościowego, żadnej wzmianki o sprawach itd. Wiecie może dlaczego?

karol123
    Participant

@ Anulka07 Nie wiem .

@ Jacek G Chodziło mi o wszystkie możliwe sądy czyli te co podałem w linku + sąd Warszawski i e-sąd.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 years, 1 month temu przez karol123.
    d_z_p
    Participant

Jeśli mam konto w swojej apelacji da się jakoś automatycznie połączyć z innymi apelacjami czy trzeba na każdej osobno się rejestrować ?

anulka07
    Participant

Trzeba zakładać osobno w każdej z 11 apelacji. Z tym wyjątkiem, że potwierdzenie osobiste już masz, więc jak się zalogujesz, to wchodząc w swoje dane masz możliwość z pozycji „kanapy” założyć konta w innych sądach.

anulka07
    Participant

Wrócę jeszcze do możliwości podejrzenia naszych spraw w esądzie (elektronicznym panelu informacyjnym sądu apelacyjnego). A mianowicie, zadzwoniłam do BOI w moim sądzie prowadzącym moją upadłość i pani poinformowała mnie, że spraw upadłościowych nie widać tam. Czy Wy też tak macie? Bo mam wrażenie, ale nie mogę odszukać wątku, że ktoś pisał o tym, że widzi tam swoją sprawę upadłościową.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 98)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.