Przedłużająca się upadłość

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Przedłużająca się upadłość

Przeglądasz 5 wpisów - od 46 do 50 (z 50)
  • Autor
    Wpisy
  • #11398
    smartboy123
    Uczestnik

    Raz się robi taką głupotę w życiu, ja ich zrobiłem zbyt wiele będąc pod wpływem że jest coraz gorzej, świadomie grałem i brałem kolejne pożyczki…Jeśli zarabiam najniższą syndyk, zabiera połowę do czasu jeśli by tak się stało do terminu ustalenia spłat tak?
    Powiedzała, że duże są szanse ze względu że jestem hazardzisto. Dodatkowo jakiś tam punkt dodatkowy za to, że w domu mam niebieską kartę.

    #11399
    d_z_p
    Uczestnik

    Jeśli zarabiasz najniższa krajową na umowę o pracę to nic Ci syndyk nie zabierze.

    #11400
    Guana32
    Uczestnik

    dokladnie z najnizszej krajowej nic ci nie wezmie. To ze jestes hazardzistą nic nie znaczy, musisz być patologicznym hazardzistą

    #11401
    smartboy123
    Uczestnik

    W sumie jak sobie pomysle, to normalne nie jest przewalania wszystkich prawie wyplaty przez 2 lata…Miesiac co miesiac, Jakby to podsumowal to dodatkowo sam przegralem ponad 30 tysiecy w ciagu tych 2 lat jak nie wiecej. Ale tak jak mowicie, nie mi to oceniac. Czas pokaze.

    #11402
    Guana32
    Uczestnik

    Napewno to nie jest normalne, powedziałbym że nawet chore… Rada dla cebie, skup się na leczeniu bo jeśli nie poleczysz się dobrze to wrócisz do grania i to z większymi konsekwencjami niż teraz. Powodzenia 🙂

Przeglądasz 5 wpisów - od 46 do 50 (z 50)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.