Bezpiecznie życie po upadłośći

Forum Fora Życie po zakończeniu upadłości konsumenckiej Bezpiecznie życie po upadłośći

Przeglądasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 99)
  • Autor
    Wpisy
  • #8890
    Anonim
    Nieaktywne

    Na spokojnie w Esądzie konto już mam.

    Mam się teraz rejestrować w każdym sądzie + warszawa, zgadza się ?. I wejdę tam na swoje hasło i login co już mam, tak?.

    #8891
    anheros
    Uczestnik

    Nie wiem o co pytasz – zadałeś pytanie tak ogólnikowo, że nijak się wyznać, niestety!
    Esąd to się rejestrujesz/logujesz – i już.
    A do całej reszty Sądów to trzeba wpierw w jednym się zarejestrować i potwierdzić swoją tożsamość: albo osobiście wizytą ale przez profil zaufany. A potem przenieść do innych apelacji.
    O to pytałeś…?

    #8892
    Anonim
    Nieaktywne

    Tak o to. Mam już konto zarejestrowane u mnie w SR i także w EPU.

    „Przenieść do innych apelacji” to przeniosę tylko jak? Od nowa dane wklejać w każdym z nich ?.

    #8893
    anheros
    Uczestnik

    Wchodzisz w swojej apelacji w ustawienia konta – taki młoteczek i klucz płaski 😉 I tam masz na dole odnośnik do innych apelacji (skopiowanie konta). Kopiujesz, potem przychodzi potwierdzenie/nowe hasło do każdej z apelacji. I gotowe! 🙂

    #8895
    Anonim
    Nieaktywne

    Super i o to chodzi, dzięki.

    #8896
    anheros
    Uczestnik

    Nie ma sprawy – cieszę się również 🙂

    #8898
    karol123
    Uczestnik

    Anheros ja to właśnie próbowałem bardzo nieudolnie tłumaczyć. Pięknie to wyjaśniłeś..

    #8903
    Anonim
    Nieaktywne

    Ważne, że wszystko OK, dzięki.

    #8922
    Anonim
    Nieaktywne

    Właśnie wszystko ładnie zrobiłem, jeszcze raz dzięki. Oczekuje w SR 3x bank, po sprzeciwie z Epu.

    #8962
    karol123
    Uczestnik

    Proponuję sprawdzić własnego listonosza. Czy wrzuca awizo. Dzisiaj wysłałem list polecony sam do siebie. I zobaczymy.

    #9019
    Anonim
    Nieaktywne

    U mnie spoko pani listonoszka sumienna, bardzo dobra, nie dzwoni, nie wchodzi do góry. Umówiliśmy się, żeby polecone nie przynosiła tylko zostawiała awizo, jeszcze nic zginęło.

    Mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie, czy w tym profilu SR będę widział sprawę z wydziału gospodarczego tam gdzie złożę wniosek?.

    #9020
    anheros
    Uczestnik

    Zależy.
    Nawet jeśli cały ten konkretny Sąd widzisz przez internet, to niekoniecznie wszystkie wydziały są podpięte: znam Sądy, które są albo nie ma.
    Jest też czasem jeszcze ciekawiej: Sąd jest i Wydział jest – ale tego konkretnego rodzaju sygnatur… nie ma.
    Trzeba sprawdzić namacalnie. 🙂

    #9021
    karol123
    Uczestnik

    Sprawa listonosza się wyjaśniła. To nie wina listonosza. Syndyk ustawił, że awiza są na poczcie. I nie zmienił tego po upadłości. To wina syndyka. To jest paranoja jak ktoś z butami Ci się wpierdziela w Twoje życie.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 lat, 2 miesiące temu przez karol123.
    #9057
    karol123
    Uczestnik

    Mój prawnik napisał pismo do sądu. Podaję jako wzór. Sam w sumie tego pisma nie rozumiem o co chodzi z tą komparycją. Ale ufam mojemu prawnikowi.

    PISMO WNIOSKODAWCY

    Wnoszę o:

    1. stwierdzenie prawomocności postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy z dnia XXX., sygn. akt XXX;
    2. wydanie z akt sprawy wyciągu z postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy z dnia XXX., sygn. akt XXXX, obejmującego komparycję i sentencję postanowienia wraz ze stwierdzeniem jego prawomocności.

    Od wniosku ad 2 uiszczam opłatę kancelaryjną w kwocie 6 zł.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 lat, 2 miesiące temu przez karol123.
    #9059
    anheros
    Uczestnik

    Ale my też – a przynajmniej ja – nie wiemy o co chodzi? Sorry, ale jak nikt nie wie o co chodzi, to post nic niestety nie wnosi 🙁
    Komparacja to zdaje się jest porównanie – ale w jakim kontekście tutaj, to nie mam pojęcia…

Przeglądasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 99)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.