Plan spłaty na 3 lata

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Plan spłaty na 3 lata

Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 40)
  • Autor
    Wpisy
  • #5386
    Guana32
    Uczestnik

    Ja si opamietalem 🙂 ale pokusa podenerowania anherosa jest silniejsza 😉

    #5390
    anheros
    Uczestnik

    Dorośnij: dziecko/kochanie/trollu* (*niepotrzebne skreślić) 🙂

    #5394
    Guana32
    Uczestnik

    Nie mogę, Twoja postawa nie pozwala mi : błazen/ błazen / błazen* (*niepotrzebne skreślić) 🙂

    #5395
    anheros
    Uczestnik

    Tak sobie czytam – idź guana kochany do jakiegoś psychiatry, bo z postów wynika, że masz ogromne problemy z emocjami. Nie panujesz nad nimi ni w ząb. 🙂 Uświadom sobie, że to może zaważyć na twojej sprawie – można z troską zauważyć.
    Co do moich wypowiedzi, to nie widzę powodu, że skoro – tak! a czemu nie! 🙂 – wiem lepiej, to mówię. Mam się wstydzić swojej wiedzy? To że masz ogromne kompleksy – nie znaczy, że inni też mają taki problem. 🙂
    I nigdzie nie pisałem, że „wiem lepiej”. Staram się pomóc. Od 2 lat tutaj się uczę, a jak mogę to pomagam.
    A ty, kochanie – ilu osobom tutaj pomogłeś, bo dopiero założyłeś konto i udajesz, że „mondrujesz” i że agresja przykryje brak wiedzy…?
    Pozdrawiam serdecznie! 🙂 🙂 🙂 Hehe… 🙂

    #5396
    Guana32
    Uczestnik

    Kochany anherosku „udajesz że mondrujesz” ( mądrujesz ) 😉 w którym momencie odnośnie upadłości konsumenckiej ?? Dasz jakiś przykład czy stać cię tylko na puste frazesy?:) Agresja? oczywiście w jednym przypadku i wiesz dobrze jakim. kompleksy?:) oczywiście jak każdy 🙂 Twoja wiedza? oczywiście coś tam liznąłeś i się mądrzysz co nie znaczy że nie masz tej wiedzy. Pewnie jakąś masz tylko przekazując ją strasznie się wywyższasz a do tego jak ktoś ma odmienne zdanie od ciebie to już ci para bucha z główki:) Fajnie że pomagasz, dużo osób pewnie to doceni.

    #5397
    Guana32
    Uczestnik

    Przyznam się że też doceniam twój wkład w forum 🙂

    #5398
    anheros
    Uczestnik

    Ja również pozdrawiam 🙂

    #5408
    dracula
    Uczestnik

    Przydałby się jakiś moderator na tym forum. Ale takie kłótnie pokazują tylko, że to miejsce się rozwija. Trolle, chamy, a nawet naciągacze (sic!) wszędzie się znajdą. Starajmy się jednak trzymać jakiś poziom. Mój jest np. taki, że mam całe życie w upadłości. Ale może kiedyś się podniosę 😉 Ach, i pamiętajcie że tam gdzie się wszyscy ze sobą zgadzają, tak naprawdę nikt nie myśli. Także kłócić się do woli, ale na poziomie… upadłości.

    #5483
    Anonim
    Nieaktywne

    Witam wszystkich. Jestem hazardzistą i w niedalekiej przyszłości zamierzam złożyć wniosek o upadłość. Mam duże jak na moje możliwości długi. Kiedyś zarabiałem bardzo dobrze. Aktualnie pracuję za około 2500 netto. Komornik zabiera część pensji i zostaje 1400 na rękę. I wcale nie uważam, że ta praca nie ma sensu. Pozwala mi zapłacić 800 pln alimentów i coś jeszcze zostaje na życie. A plan spłaty? Nie wyobrażam sobie aby go nie było. Jeżeli będzie to wspomniane 500 pln – i tak będę miał więcej w portfelu niż obecnie. A dodatkowy bat w postaci planu spłat będzie przypominał jakie są konsekwencje mojego grania. Pozdrawiam.

    #15024
    Kevin
    Uczestnik

    dobrze napisane emjot, zgadzam się.

Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 40)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.