Jutro sprawa w sądzie o upadłość

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Jutro sprawa w sądzie o upadłość

Przeglądasz 11 wpisów - od 46 do 56 (z 56)
  • Autor
    Wpisy
  • #4582
    Wilkolak
    Uczestnik

    Ta lista wierzytelności jest gdzieś publikowana? W jaki sposób mają możliwość wniesienia sprzeciwu?

    #4583
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Nie, na chwile obecną lista wierzytelności nie jest nigdzie publikowana. Jest wykładana do wglądu w sekretariacie sądu.
    Sprzeciw wnosi się tak jak każde inne pismo sądowe, albo na biurze podawczym, albo za pośrednictwem poczty.

    #4584
    Wilkolak
    Uczestnik

    Nie, na chwile obecną lista wierzytelności nie jest nigdzie publikowana. Jest wykładana do wglądu w sekretariacie sądu. Sprzeciw wnosi się tak jak każde inne pismo sądowe, albo na biurze podawczym, albo za pośrednictwem poczty.

    Czyli któryś z wierzycieli musiałby pójść do sądu, przeglądnąć akta i jak stwierdzi że coś mu się nie zgadza składa sprzeciw, albo jak mu się zgadza, ale tak ze złośliwości?

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 lat, 11 miesięcy temu przez Wilkolak.
    #4586
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Mniej więcej tak 🙂 Przy czym można do sądu wystąpić o przesłanie wyciągu z listy wierzytelności, a co za tym idzie nie trzeba osobiści się fatygować.

    #4617
    Anonim
    Nieaktywne

    Witam

    chciałem zapytac jak sie Pani Elwiry jak findacja quo vadis sie sprawdziła w tej roli, tez mam zamiar z nich skorzystac.Czytałem jak z Pania współpracowali i mi mowili te same słowa.Oraz gratuluje ze sie Pani udało 🙂
    Chciałem zapytac czy warto skorzystac z ich usług ?

    #4689
    elwira
    Uczestnik

    WITAM NIE ODZYWALAM SIE BO SZYKOWALAM DOKUMENTY MIALAM WCZORAJ WIZYTE SYNDYKA NIE CZEKALAM BO SPRAWE MIALAM 25.05.2017 DO MNIE ZADZWONIL WE WTOREK 30.05.2017 JUZ JECHAL DO MNIE ALE MNIE NIE BYLO WIEC UMOWILAM SIE Z NIM NA CZWARTEK 01.06.2016 . JEZELI CHODZI O FUNDACJE QUO-VADIS MOGE TYLKO POWIEDZIEC ZE DZWONILAM DO NICH W KAZDEJ SPRAWIE PODCZYMYWALI MNIE NA DUCHU MOWILI CO MAM ZROBIC JAK POSTAPIC CO MAM PRZYGOTOWAC ALE W SADZIE BYLAM SAMA WIEC WSZYSTKO ZALEZALO ODEMNIE NA FORUM TEZ SIEDZIALAM I DOPYTYWALAM SIE JAK MAM DALEJ ZYC Z TYM PROBLEMEM WIEC MOJA RADA JES TAKA JEZELI NIEMASZ PIENIEDZY TO SKATAKTOJ SIE Z FUNDACJA A JEZELI MASZ PIENIADE TO TYLKO PANA MECENASA MICHALA HAJDUKA I TEN FORUM BO ZNAJDZIESZ W NIM WSZYSTKO CO CIE INTERESUJE. NIKT NIE PODCHODZI DO TAKICH SPRAW BEZINTERESOWNIE FUNDACJA DO KAZDEGO PRZYPADKU PODCHODZI Z OSOBNA MI POMOGLA WIEC WARTO SKORZYSTAC , TERAZ BEDE SIE GLOWIC CO ZROBI SYNDYK NIEMAM ZADNEGO MAJATKU NAWET SAMOCHODU NIEWIEM CZY NIE POZABIERA MNIE MEBLE TELEWIZOR KOMURKI LAPTOPA NIEWIEM TO POCZATEK NA RAZIE SYGREGUJE KORESPONENCJE WIEZYCIELI KTORYM JESTEM WINNA PIENIADZE T.Z ZUS, US, OSOBNO BANKI, OSOBNO CHWILOWKI,I OSOBNO TYCH WIERZYCIELI CO PODALI JUZ MNIE DO KOMORNIKA WIEC POZRAWIAM WSZYSKICH I BARDZO SIE CIESZE ZE TEN FORUM ISTNIEJE DUZO JEST SYMPATYCZNYCH LUDZI NA FORUM KTORZY PODCZYMUJA CIE NA DUCHU ZEBYS NIE NAROBILA GLUPOT BO W MOIM PRZYPADKU TAK BYLO NA POCZATKU NIE CHCILO MI SIE ZYC. PAN MECENAS JEST CUOOWNY W KAZDEJ SPRAWIE CIE WYTLUMACZY ZA DARMO JAK BEDZIE WYGLALA DANA SYTUACJA. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

    #4694
    anheros
    Uczestnik

    KSZYCZENIE NIS NIE POMOSZE, ELWIRO!!!

    #4695
    elwira
    Uczestnik

    nie rozumiem ja nie krzycze

    #4698
    anheros
    Uczestnik

    WERSALIKI to jest KRZYCZENIE!
    Pierwszy raz w internecie, tak…? To widać.
    Albo se klafiatóóree napraw abo se kórektem z Łorda kólerzanko óróhom…
    😉 🙂 🙂

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 lat, 11 miesięcy temu przez anheros.
    #4703
    elwira
    Uczestnik

    pan się bawi ludskim losem i wyśmiewa się nie jest to normalne nie zycze sobie zadnych komentarzy od Pana

    #4705
    anheros
    Uczestnik

    tak, bawię się „ludskim losem”… a Pani się bawiła jak była nauka w podstawówce zamiast się uczyć.

Przeglądasz 11 wpisów - od 46 do 56 (z 56)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.