Zmiana dowodu podczas postępowania upadłościowego

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Zmiana dowodu podczas postępowania upadłościowego

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #3656
    Tommy
    Uczestnik

    Witam. W maju kończy mi się ważność dowodu osobistego i chciałbym go wymienić jak najszybciej, ale wstrzymuję się jeszcze, bo nie wiem jakie to będzie miało konsekwencje na dalsze postępowanie upadłościowe i czy nie wydłuży go w jakiś sposób. Jednak nie mam pojęcia czy w ciągu miesiąca uda mi się zakończyć upadłość i pewnie będę zmuszony i tak wymienić dokument. W związku z tym mam pytanie czy ten fakt będzie miał wpływ na zmianę we wszystkich papierach dotyczących upadłości typu wniosek i inne do tej pory zgromadzone, czy wierzyciele będą musieli być też o tym fakcie poinformowani. Nie chciałbym zbytnio, żeby nowy numer dowodu był znany wierzycielom i najlepiej byłoby jakby udało się zakończyć postępowanie i zacząć nowe życie z nowym dokumentem nikomu nieznanym. Rozumiem, że ten fakt będę musiał zgłosić sędziemu pisemnie, tak?

    #4170
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Nie ma to większego znaczenia. PESEL się nie zmienia, a tylko on ma znaczenie.

Przeglądasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.