Wezwanie

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #22512
    Adi1984
    Uczestnik

    Dzień dobry , chciałem zapytać, czy ktoś miał taką sytuację jak moja, ponieważ spłacam już wierzycieli 2 lata, a dostałem wezwanie , żeby wyjaśnić, dlaczego nie spłacam Alior tylko Hoist , który kupił dług , takie informacje dostałem w banku oczywiście napisałem o tym w sprawozdaniu w tamtym roku.

    #22513
    Kevin
    Uczestnik

    Z sądu dostałeś wezwanie? U mnie na przestrzeni 3 lat zmieniali się 4 razy wierzyciele i zmieniałem adresata wpłaty raty PSW, dosyć zagmatwanie to wygląda w przelewach bo najpierw jest wierzyciel x póżniej wierzyciel y, ale w sprawozdaniach rocznych to opisałem i dodatkowo załączałem emaile od nowych wierzycieli z informacją o cesji i nie miałem w związku z tym żadnych wezwań.

    A z Hoist i Aliorem miałem taki przypadek, że najpierw mecenas Aliora wystąpił do sądu czemu Alior nie został ujęty w planie spłat, na co sąd odpisał, że się nie zgłosił w postepowaniu:) a pózniej to samo z mecenasem z Hoist było:) pewnie się nie dogadali między sobą lub wogóle zaspali:)

    #22521
    Adi1984
    Uczestnik

    Tak z sądu dzwoniłem do tego Hoist i wysłali mi dokument o zmianie wierzyciela tylko teraz , czy wystarczy wysłać do sądu to , czy trzeba osobiście jechać.

    #22522
    Kevin
    Uczestnik

    po prostu pisemnie odpowiedz na wezwanie, coś takiego:

    Odpowiadając na wezwanie z dnia …. akta sprawy… przesyłam w załączeniu cesję itd.
    A później możesz napisać, że o powyższym informowałeś w sprawozdaniach rocznych.

    #22523
    Adi1984
    Uczestnik

    Dzięki i miłego dnia .

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.