piotrek4u

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: PSW nakaz zapłaty #20661
  piotrek4u
  Uczestnik

  Dzięki za odpowiedź. Poinformowałem już swoją kancelarie mają działać w tym temacie , bo sprzeciw musi być na formularzu, a ja tego nie ogarniam, a wystarczy jeden mały błąd i mogą byc problemy.

  w odpowiedzi na: konto masy upadłości. #18915
  piotrek4u
  Uczestnik

  Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

  w odpowiedzi na: konto masy upadłości. #18905
  piotrek4u
  Uczestnik

  Ok PKO zdjęło blokadę. Jeszcze Santander ale syndyk mówił zeby chwile poczekać on to ogarnie bo tam jest jego wynagrodzenie. To sąd tam przelał kasę dla niego? Bo w aktach sprawy na portalu info bylo pismo o wypłatę wynagrodzenia dla syndyk sle nie widziałem tam nr konta

  w odpowiedzi na: konto masy upadłości. #18896
  piotrek4u
  Uczestnik

  Ok dziękuję za odpowiedź. Bylem już z postanowieniem w pko tam mam konto osobiste i mają dać znać czy to starczy, bo w sumie to oni mi konto zablokowali z automatu i syndyk mówił mi, że to powinno wystarczyć natomiast w Santander mam konto masy dopiero tam będę jechał ciekawe co powiedzą.

  piotrek4u
  Uczestnik

  Z drugiej strony skoro kupiłem auto np. trochę już zmęczone i koniecznością jakichś napraw za 3500zł, a według us do wyliczenia podatku będzie miał wartość 6000zl. I ta sama sytuacja tylko kupując od komisu (komis wystawia vat marża i nie płace pcc3) i na umowie mam 3500zł to już będzie ok .

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 4 miesiące temu przez piotrek4u.
  piotrek4u
  Uczestnik

  Właśnie wpadłem na pomysł ze jak szukam auta to sprawdzam jego wartość rynkową w wyszukiwarce https://omnipret.com/pl/rpl

Przeglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)