Kuba20011

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Sąd Upadłościowy Gdanak-Poludnie #16844
  Kuba20011
  Participant

  Witam, moja upadłość konsumencka została ogłoszona w wrześniu 2017r w sądzie w Gdańsku. Czeka ciebie długa droga do końca tej batalii.2 września tego roku syndyk sporządził i złożył sędziemu komisarzowi ostateczny plan podziału funduszy masy upadłościowej. TO TYLKO 3 LATA. Jak masz jakieś pytania, to pisz proszę, może mi się uda tobie coś doradzić.

  w odpowiedzi na: Upadłosc Pytania raty , kredyty #13585
  Kuba20011
  Participant

  3/5 wynagrodzenia.

  w odpowiedzi na: Upadłosc Pytania raty , kredyty #13583
  Kuba20011
  Participant

  Taki etat mam wpisany na umowie,a w praktyce jestem dyspozycyjny cały miesiąc.Były miesiące ze przepracowałem 22 dni i były też miesiące ze tylko 10 dni,wszystkie niedziele i święta mam płatne podwójnie,nadgodziny itp.

  w odpowiedzi na: Upadłosc Pytania raty , kredyty #13579
  Kuba20011
  Participant

  Dziękuje za info,dużo mi to wyjaśniło.

  w odpowiedzi na: Upadłosc Pytania raty , kredyty #13577
  Kuba20011
  Participant

  Rozumiem że rozmowa z kimkolwiek jest bez sensu?Trzeba być przygotowywanym na spłatę tej kwoty.Ile czasu to może jeszcze potrwać?

  w odpowiedzi na: Upadłosc Pytania raty , kredyty #13571
  Kuba20011
  Participant

  Wiem że jeszcze 2 tygodnie temu nie miał założonego konta.Chce podejść do kierownika wydziału w sadzie i porozmawiać na ten temat.

  w odpowiedzi na: Upadłosc Pytania raty , kredyty #13563
  Kuba20011
  Participant

  Witam od 1.5 roku zacząłem upadłość konsumencką,sędzia -komisarz wyznaczył syndyka z którym widziałem się tylko raz.Przedstawił mi w paru zdaniach jak to wygląda ; że zakłada mi jakieś konto osobiste i zgłosi się do mojego zakładu w celu pobierania części wynagrodzenia.Na moje pytanie jaka to będzie kwota nie znał odpowiedzi.Pracuje na 1/8 etatu.Po spotkaniu wysłał pismo do zakładu pracy i poinformował ze zacząłem upadłość konsumencka i część wynagrodzenia wchodzi w skład masy upadłościowej.W piśmie nie podaje ile ma być potrącane ani żadnego numeru konta na który księgowa ma przelewać pieniądze.Miesiąc temu sąd wezwał do przedłożenia szczegółowego wniosku o ustalenie planu spłat lub o umorzenie zobowiązań,który przesłałem na maila asystentce syndyka.I od ok 2 tygodni Pan syndyk dostał szału;zadzwonił najpierw do księgowej i zapytał się gdzie są pieniądze?,księgowa chciała z nim porozmawiać o tej sytuacji i powiedziała że dostała jedno pismo z którego nic właściwie nie wynika i ze nie odzywał się od 1,5 roku(był bardzo nie miły} .Następny byłem ja,w czasie rozm tel poinformował mnie że wyliczy ile mam mu oddać bezprawnie zabranych pieniędzy.Otrzymałem od niego sms ze na zwrot ponad 14 tys mam 14 dni.Po zadzwonieniu do niego dowiedziałem się
  że wystąpi do sądu o umorzenie upadłości i będę tłumaczyć się przed sądem.Co robić?

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)