iwonkaxp

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: wielkie długi #19089
  iwonkaxp
  Participant

  A jeszcze chciałam zapytać mój mąż kupił samochód na firmę jeszcze przed rozdzielnością majątkową czy w takim wypadku syndyk sprzedał by auto? I czy np w domu jak mam zmywarkę tv itp syndyk może sprzedać? Czy mąż musi udowodnić że to są jego rzeczy?

  w odpowiedzi na: wielkie długi #19088
  iwonkaxp
  Participant

  Jest to dług solidarny a mam 7 rodzeństwa ale nikt nie przejmuje się długiem. Próbowałam nawet dogadać się z administracjią , bym mogła spłacić tylko swoją część ale niestety nie ma takiej możliwości. Adwokata miała jakiś czas temu bo na ten dług są 4 nakazy zapłaty. Dwie sprawy wygrała w Sądzie no ale z dwoma kolejnym nic nie zrobię.

  w odpowiedzi na: wielkie długi #19082
  iwonkaxp
  Participant

  A jak się mam do tego zabrać i czy mogę starać się o upadłość tylko na ten dług? Mam kredyt w banku na kwotę20 tys który spłacam i będę płacić dalej. Z mężem mam rozdzielność majątkową. Ja nie mam żadnego majtku jakieś 4 lata temu sprzedałam auto za ok 4 tyś czy to ma jakiś wpływ na upadłość? Również 2 lata temu komornik zajął mi wypłate i się zwolniłam z pracy a od miesiąca jestem zatrudniona u męża w firmie czy to również ma jakiś wpływ na sprawę?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)