GaiussBaltar

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: PSW ustalone, skąd numer konta #19305
  GaiussBaltar
  Participant

  Dzwoniłem do sądu. Nikt nie wniósł odwołania. Wyrok jest już prawomocny. Czekam tylko na oficjalny papier. Więc dobrze ze wplacilem

  w odpowiedzi na: PSW ustalone, skąd numer konta #19296
  GaiussBaltar
  Participant

  Kmaro08, super konkretną odpowiedź. Teraz więcej rozumiem. A kiedy dostanę i z jaką data to nie wiem właśnie. Syndyk i radca kazał czekać. Pani w sekretariacie sądu że jak od 15.10 mam płacić to trzeba płacić. Więc place. Może pi prostu będę do pr, odu ze spłatami. Ale przynajmniej nie ma ryzyka, że coś poważnie zawale.

  w odpowiedzi na: PSW ustalone, skąd numer konta #19285
  GaiussBaltar
  Participant

  Czas na odwołanie chyba minął. A nawet jak się odwolal to co ryzykuje? Te parę groszy?

  w odpowiedzi na: PSW ustalone, skąd numer konta #19271
  GaiussBaltar
  Participant

  Wpłaciłem. Chociaż nie mam potwierdzenia prawomocnego wyroku.

  w odpowiedzi na: PSW ustalone, skąd numer konta #19267
  GaiussBaltar
  Participant

  Dostałem numery kont do spłaty od syndyka. Były w zgłoszeniach wierzytelności. Po miesiącu nie mam oczywiście jeszcze prawomocnego wyroku. Ale dzwoniłem do sekretariatu sądu i się przestraszyłem. Wpłaciłem pierwsze raty. I mam już spokój.

  w odpowiedzi na: PSW ustalone, skąd numer konta #19146
  GaiussBaltar
  Participant

  Na razie po 2 tygodniach dostałem popierowy wersje wyroku. Zgodnie z zarzadzeniem wysłana do mnie i do syndyka i jest tydzień na odwalanie. Oczywiście nie będę sie odwoływał. Czy sad wysłał to tez do banków??? Do kiedy się mogą odwołać?

  w odpowiedzi na: PSW #18863
  GaiussBaltar
  Participant

  Bylem w czytelni sadu 3 tygodnie temu. Ostateczne sprawozdanie syndyka wplynelo na poczatku lioca. Banki oba wyoowiedzialy sie negatywnie co do wysokosci raty w psw prooonowanym orzez syndyka i zaakceptowanym orzeze mnie. Na co ja teraz czekam? Na portalu sadu nic sie nie dzieje od miesiecy.

  w odpowiedzi na: PSW #18479
  GaiussBaltar
  Participant

  Nie wyslalem. Ale syndyk wzial koszty z wniosku o pidniesienie kwoty woknej od zajecia.

  w odpowiedzi na: Upadłość – hazard #17395
  GaiussBaltar
  Participant

  Syndyk znowu nie ściągnął nic z wypłaty. Druga wypłata po upadłości. Kontakt z syndykiem śladowy. W dwóch słowach smsem zgodził się na wniosek z postu powyzej. Nie odpisał wcześniej na jakie konto zwrócić do masy. Więc teraz milczę. Nie mam żadnego oodledu co się dzieje w sprawie

  w odpowiedzi na: Upadłość – hazard #17378
  GaiussBaltar
  Participant

  Napisałem i wysłałem
  WNIOSEK O ROZSTRZYGNIĘCIE WĄTPLIWOŚCI CO DO SKŁADU MASY UPADŁOŚCI. Wyszło że potrzebuję 4200 żeby zapiąć miesiąc. Mam kłopot że zrozumieniem na jakie konto ma iść moja wypłata. Ostatnia poszła na konto ojca. Bo banki dalej chcą zgarnąć moje pieniążki mimo upadłości.

  w odpowiedzi na: Upadłość – hazard #17301
  GaiussBaltar
  Participant

  Odezwał się niespodziewanie urząd skarbowy i toczy się sprawa. Bo niby firma forexowa z UK coś im wysłała i miałem zysk brutto w 2016 roku. Dla mnie to coś niezrozumiałego. Może w jednej firmie zarobiłem kiedyś i to raz ale straciłem za raz w następnej. Co ja mam z tym zrobić. Przecież nie mam żadnych dokumentów?

  w odpowiedzi na: Upadłość – hazard #17282
  GaiussBaltar
  Participant

  Ok Bardzo proszę o wasze opinie na jakie psw mogę liczyć. Tak z waszego doświadczenia. Bo zupełnie tego nie czuję i martwi mnie to bardzo. 6100 pensji, 2000 alimenty, życie 3900 (mieszkanie wynajem 1359 + liczniki 300, jedzenie 1300, paliwo do dzieci 300, środki czystości 200, ubrania 200, psycholog 300. To moje koszta mają dla was sens? Bo są niestety prawdziwe. A jak dodam do tego jakiś urlop to przy psw jestem na minus. Co robię źle?

  w odpowiedzi na: Upadłość – hazard #17241
  GaiussBaltar
  Participant

  Mimo że upadłość mam od trzech tygodni to cała wypłata wpłynęła na konto. Mam to zwrócić syndykowi. On zapłaci alimenty?

  w odpowiedzi na: Upadłość – hazard #17207
  GaiussBaltar
  Participant

  12stego ogłoszono moja upadłość. Dowiedziałem się pięć dni później od radcy. Ja nic nie dostałem. Sam zadzwoniłem z syndykiem. Nie chcę się spotykać. Nie widzi potrzeby. Chcę żebym założył folder konsumenta w santander. Nikt nie wie o co chodzi 😁. Co to jest..? O co może mu chodzić. Po za tym bardzo miły kontakt.

  w odpowiedzi na: Upadłość – hazard #17087
  GaiussBaltar
  Participant

  Dzięki! Jeszcze dwa pytania. Jak tworzony byl wniosek to zaden kredyt nie byl w windykacji. Kredyty oplacane byly automatycznie zwiększajac debet. Dopiero od 2 miesiecy nie place bo debet doszedl do max. Przyszly pierwsze pisma o windykcji z fimy Kruk. Teraz pytanie. Czy wysylac to do sadu celem uzupelnienia. Czy moze nie ma potrzeby bo jak twierdzi pani radca moja niewypalcalnosc to fakt bo caly czas debet i zadluzenie roslo. Drugie pytanie. Radca wpisala mi jako glowna przyczyne stan psychiczny, a mowiac wprost leczenie psychiatryczny, depresja z powodu choroby syna, rozwodu, dlugow itd. Dopiero w szczegvolowym pisze juz tylko hazardzie patologvicznym i wydatkach na leczenia syna. Ma to dla was sens. Radca w szpitalu, psycholog ma koronę… zostało forum. Jak mozecie to piszcie. Boje sie reakcji pracodawcy na info o zajeciu pensji przez syndyka, czy komornika… Martwi nie to. nie pracuje w finansach. Jestem po prostu inzynierem technologiem. Mam dobrego znanegvo radce, ale zaczynam sie zastanawiac czy ktoś nie powinien sprawdzic mi wniosku.. Pisac do sadu o przyspieszenie czy czekać? Kamil

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)