adrian033

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Upadłość a pożyczka zakładowa #17040
  adrian033
  Participant

  Hmmm trochę tego nie rozumie ponieważ będę miał kwotę wolną i to co z nią będę robił to chyba tylko moja sprawa mogę się mylić ale co mi szkodzi zrobić przelew ?

  w odpowiedzi na: Upadłość a pożyczka zakładowa #17038
  adrian033
  Participant

  a czy moge sie tak dogadać z kasą zebym im to spłacał na swoją rękę czyli przelewał bym kwote raty sam ? a nie tak jak do tej pory ze automatycznie moja wypłata była obciążon?

  w odpowiedzi na: Upadłość a pożyczka zakładowa #17036
  adrian033
  Participant

  ok ja jestem na samym początku nie było u mnie syndyka nawet. Czy zgłoszenie PKZP będzie skutkowało tym że żyranci będą musieli spłącac te zadłużenie? czy tak jak wszystkie inne zobowiązania będą z czasem anulowane ?

  w odpowiedzi na: Upadłość a pożyczka zakładowa #17031
  adrian033
  Participant

  a moge to jeszcze dodać do masy? Ewentualnie powiadomić syndyka o tym fakcie już na starcie ?

  w odpowiedzi na: Upadłość konsumencka 2020 #16944
  adrian033
  Participant

  A więc otrzymałem upadłość juz po tygodniu od złożenia wniosku na posiedzeniu nie jawnym , został wyznaczony syndyk. Jestem przeszczęsliwy jeśli to w tak eskpresowym tempie idzie to kto wie moze w połowie przyszłego roku już będe miał wszystko za sobą .

  w odpowiedzi na: Upadłość konsumencka 2020 #16926
  adrian033
  Participant

  Witam serdecznie. Właśnie dodzwoniłem się do sądu dowiedzieć się czy jest już mój wniosek o upadłość zarejestrowany i ku mojemu zdziwieniu Pani mi powiedziała ,że jest już nawet orzeczenie z 1 Października i sprawa odbyła się zaocznie niestety nie dowiedziałem się czy otrzymałem tę upadłość tylko mam kontaktować się z moim pełnomocnikiem . Ale to możliwe żeby w dwa tygodnie od złożenia wniosku odbyła sie rozprawa?

  w odpowiedzi na: Upadłość konsumencka 2020 #16878
  adrian033
  Participant

  Rozumie . A jak wygląda sprawa że smarfonem posiadam telefon wart na chwilę obecną może z 800zl i telefon jest mi potrzebny w pracy i też boję się że może mi go zabrać a tak jak powiedziałem w pracy bez telefonu będę miał ciężko

  w odpowiedzi na: Upadłość konsumencka 2020 #16858
  adrian033
  Participant

  Witam serdecznie mam pytanie jak wygląda sprawa z syndykiem ponieważ wynajmuje pokój bez umowy jedynie umowa słowna, mam wynajęty pokój wraz z meblami jedynie co jest moje to telewizor który oczywiście podałem do masy upadłościowej ale co sprzetem włascicieli mieszkania oni tez mają różnoraki sprzęt od telewizorów po komputery stacjonarne , laptopy itp. Czy syndyk będzie się interesował całym mieszkaniem oczywiscie nie jestem zameldowany, czy po prostu wskaże swój pokój i tylko nim sie będzie interesował?

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)