Życie po upadłośći

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  karol123 1 tydzień, 4 dni temu.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy

karol123
    Participant

Tak jak to wcześniej pisałem. Dostałem telefon z PKO BP. Chcieli mi przyznać limit do rachunku na który mi spływa pensja. Poszedłem z czystej ciekawości aby zobaczyć czy ten limit dostanę. Zawnioskowałem o 3000 zł. I tak bym pewnie nie brał. Chciałem tylko sprawdzić tak trochę z przekory. I nie dostałem. Być może to dlatego, że nie zrobiłem nic aby wyczyścić informacje na mój temat w BIK i innych instytucjach. Po prostu nie zależało mi na tym. Bo nie chcę kredytów. BO się boję że przy wysokim dochodzie znowu się ” przekredytuję”. Wolę więc mieć brudny BIK. To takie zabezpieczenie.

anheros
    Participant

Eee tam – żadne zabezpieczenie. Jak będziesz naprawdę potrzebował, to pójdziesz do Providenta czy innego Bociana. I dostaniesz – na dużo gorszych warunkach. I potem będziesz żałował, że wcześniej nie zatroszczyłeś się o swoje sprawy. To żaden argument.
    A to się nie tak łatwo czyści – ja dalej mam niewyczyszczone wszystko, bo jeden głupi Bank się uparł i sprawa jest u Rzecznika Finansowego.
    Możesz złożyć wniosek o raport do BIK oraz ZBP – to jest bezpłatne, a będziesz wiedział na czym stoisz. Jeszcze możesz się zapisać do BIG – to najszybciej załatwisz. Bo możesz się dowiedzieć rzeczy, które mogą mocno zaskoczyć: kto i co wpisał… 😉

karol123
    Participant

Tak zrobię. Dziękuję.

czesio
    Participant

czy te wpisy kiedyś się same czyszczą? chodzi mi o BIG i temu podobne i ile to trwa ktoś wie?

anheros
    Participant

samo się nic nie robi
    forum też się „samo” nie przeczyta

gosh123
    Participant

Po jakim czasie mozna wyczyscic historie w bik?

d_z_p
    Participant

A czy po zakończeniu upadłości (spłacie i umorzeniu zobowiązań) miał ktoś styczność z leasingiem ? Czy tak samo jak z kredytem jest to raczej niemożliwe czy może bardziej liberalnie banki do niego podchodzą ?

karol123
    Participant

Raczej niemożliwe. Leasing to tak jak kredyt. Badana zdolność.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.