Zmiana miejsca zamieszkania

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Zmiana miejsca zamieszkania

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #16617
  Jashima
  Participant

  Dzień dobry
  Jestem po ogłoszeniu upadłości od kwietnia 2019. W czerwcu 2019 wziąłem ślub i zmieniłem adres zamieszkania na adres żony. Poinformowałem syndyka masy upadłości. Listy syndyka przychodzą na nowy adres, jednak listy z sądu na stary. Syndyk mówi że informował Sąd, który musiał to przeoczyć. Moje pytanie brzmi czy mam się tym przejmować, czy olać jak radzi syndyk i odbierać listy na starym adresie, pytanie co gdy na rozprawie o plan spłaty sąd zapyta gdzie mieszkam? Wystraszyłem się bo ktoś mi powiedział że przez taką bzdurę mogą anulować mi upadłość. Jak jest naprawdę ?

  #16618
  Kevin
  Participant

  to wyslij listem poleconym z potwierdzeniem odbioru informacje o nowym adresie zamieszkania – do sadu i syndyka, dla swojego bezpieczenstwa.

  #16621
  Jashima
  Participant

  Tak, tylko przeprowadziłem się rok temu więc jak wyjaśnić to sądowi że teraz dopiero pisze list, a druga sprawa adres zamieszkania jest oddalony tylko o 30 km , ale podlega już innemu Sądowi, czy robi to jakąś różnicę?

  #16622
  Kevin
  Participant

  uważam, ze nie robi roznicy, ale robi roznice nic nie robic vs cos robic…wiec napisz do syndyka i sadu informacje, co Ci zalezy.

  #16623
  Wiosna2019Wiosna2019
  Participant

  rozprawie o plan spłaty

  Masz już termin rozprawy, ja jak widać po nicku też wiosna (kwiecień) 2019.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.