Zdążyć przed 24 marca 2020

Otagowane: 

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy
    Yamakasi2009
    Participant

Hej wszystkim,często czytałem wasze wpisy jak i Pana mecenasa kiedy zbierałem dokumenty i kiedy sprawa już była w sądzie.Teraz już jestem po 21 stycznia Sąd Rejonowy w Krakowie ogłosił moją upadłość bardzo sceptycznie podchodziłem do tego,oczywiście współpracowałem z Kancelarią ciężki to był czas, być albo nie być!? ale udało się nadal w to nie mogę uwierzyć..?Jestem też po rozmowie z Syndykiem myślę teraz już pozytywnie,wcześniej sądziłem że poczekam do nowej up.k …Ale gdy zobaczyłem jaka będzie to nie brzmi dobrze,przez ten czasu sporo się nauczyłem i ten etap? ..dał mi wiele do myślenia.Mogę pomoc i doradzić jak coś smiało piszcie. pozdrawiam

bezsilna
    Participant

Witam
    Moja upadłość ciągnie się od 2017 roku. Do sprzedazy był udział w nieruchomości – mieszkaniu. Niestety nie wiedziałam że jest jakiś zapis w kredycie hipotecznym, że każda ze stron musi spłącić całość czy coś w tym stylu. Bank nie chciał zdjąc hipoteki, syndyk coś z tym próbował zrobić. Czas trwania całego procesu to dla mnie porażka – udział został sprzedany w sierpniu 2019 roku. Po dwóch miesiącach otrzymałam pieniądze na mieszkanie. I dalej czekam i zastanawiam się czy nie wycofać się z tej całej upadłości. Udział mieszkania został sprzedany za 44 tysiące a ja wpłaciłam ze swojego wynagrodzenia spłaciłam ponad 50 tysięcy. Kredyt hipoteczny podzielony na dwie osoby to 55 tysięcy na jedną osobę i zadłużenie to około 40 tysięcy. Patrząc na to z boku to wygląda tak jakbym miała całkowite pokrycie zadłużenia. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Proszę o pomoc i odpowiedź.

Marta124
    Participant

Witam miales oglaszana upadlosc w krakowie czy mozesz napisac ile czekales na rozprawe i czy w krakowie sedziowie sa w miare 🙂 czekamy z mezem na rozprawe i niewiem czy bardzo przepytuja czy szukaja czy raczej jest w miare ?? Pozdrawiam

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.