Zatwierdzenie Listy Wierzytelności – wniosek o plan spłaty

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Zatwierdzenie Listy Wierzytelności – wniosek o plan spłaty

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
    smartboy123
    Participant

Witam, z tej strony smartboy. Dostałem list o zatwierdzeniu listy wierzytelności i wskazaniu, bym napisał swoją propozycję PSW. Ogólnie mieszkam z ojciem pijakiem, który nie jest nigdzie zarejestrowany – brak emerytury, ubezpieczenia, składek itp. Co mogę napisać we wniosku o jak najniższy plan spłaty? Mieszkam z mamą, która zarabia najniższą kwotę. Ja również zarabiam najniższą krajową i moja praca w sumie jest zależna od ilości zleceń – koronawirusa. Proszę o pomoc., bądź schemat jak to napisaliście? I ile mam czasu od odebrania listu z zatwierdzeniem listy wierzytelności na odesłanie tego planu spłaty. Dziekuję bardzo za pomoc! 🙂

moskit
    Participant

Należy opisać swoją sytuację osobistą, mieszkaniową i zrobić dokładną listę z przychodami i wydatkami. Z tego pisma ma wynikać, że nie masz możliwości zarobkowych wyższych niż to co obecnie zarabiasz, a wszystkie dochody idą na koszty utrzymania 🙂

smartboy123
    Participant

A ogólnie jak to ma wyglądać? Najlepiej wydrukować ten wniosek, ma to mieć jakiś skład konkretny, bądź wytyczne?

kmaro08
    Participant

Nie ma jednego konkretnego szablonu, jak to ma wyglądać. Ważne żeby została zachowana forma pisma sądowego tj. oznaczenie sądu, miejsce i dzień, twoje dane, sygnatura sprawy, podpis itp.

Locers
    Participant

Może ostatni wpis na blogu z 05,09,2020 Tobie pomoże?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.