Zatwierdzenie listy wierzycieli

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Zatwierdzenie listy wierzycieli

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
    Inez
    Participant

Witam,
    1.Z początkiem stycznia uprawomocnił się mój spis wierzycieli przedłożony sędziemu komisarzowi. Pytanie: w jaki sposób będę wiedziała czy on go zaakceptował? W monitorze nie ma takich informacji. Osobiście nie mam żadnych info, syndyk też milczy… Upadłość ogłoszona w maju zeszłego roku, brak majątku, jedynie pobierana kwota z wypłaty.
    2. Sąd w Poznaniu, do końca maja ma brak formalnych rozpraw. Czy ktoś wie czy rozprawy odbywają się niejawne?
    Bardzo dziękuję za pomoc, ale nie znalazłam takich info na forum.
    Pozdrawiam.

Howard80
    Participant

1. W czytelni można akta przeczytać. Ewentualnie założyć sobie konto na portalu sądowym
    2. Zadzwoń do sądu do biura obsługi klienta. Myślę że dadzą Ci odpowiedz

Inez
    Participant

Mieszkam w innym państwie.
    Ok, dzięki za odpowiedź 🙂

kmaro08
    Participant

1. Powinnaś też otrzymać listem informacje z Sądu o zatwierdzeniu go przez Sędziego Komisarza.
    2. Skuteczniejszy sposób na uzyskanie informacji niż dzwoniąc jest wysłanie maila na BOI Sądu. Spróbuj uzyskać informację również na temat czy w między czasie nie zgłosił się jakiś wierzyciel (taką informację na pewno można uzyskać telefonicznie). Jest też to o tyle istotne, że w tym momencie Syndyk czeka na przygotowanie planu podziału, a bez zatwierdzonej listy nie pójdzie dalej.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.