Zamknięte konto planu spłaty

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Zamknięte konto planu spłaty

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
    Armel
    Participant

Witam,

Jestem w trakcie planu spłaty, został mi niecały rok spłacania (3 lata całość) i dziś widzę, że puszczając przelew do BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A. jak co miesiąc, dziś przyszedł powrót x kwoty jaką reguluje miesięcznie z tytułem Konto jest zamknięte [7907-2NS8OT-510

Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją? Pisać do Banku BGŻ w tej sprawie czy jak radzicie?

Kevin
    Participant

koneicznie musisz sie dowiedziec o co chodzi, i pisac do banku, a najlepiej isc osobiscie.

Howard80
    Participant

Powiadom również sąd o tej sprawie. Być może będziesz musiał przelewać ta kwotę na konto depozytu sądowego

Armel
    Participant

Sąd listownie? Złożyłem reklamacje telefonicznie do banku, bo w oddziale powiedzieli, że nie widzą moich danych. Gość przez infolinie przyjął taką reklamacje. Dla mnie wygląda to tak, że jebneli się w długości spłaty. Bo mam plan na 3 lata czyli jeszcze do grudnia tego roku. A oni potraktowali to jak by do Grudnia 2019…

Jak sąd mam powiadomić o tej sprawie? Znaczy normalne pismo wysłać tam gdzie ogłosiłem upadłość?

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 10 months temu przez Armel.
    Howard80
    Participant

Tak tam gdzie oglosiles upadłość podając sygnature. Poza tym co rok musisz składać sprawozdanie i jestem pewny że sąd zareaguje na to że nie realizowwles psw. Jeśli wcześniej wyślesz pismo opisując sytuację to będziesz miał podkładkę.
    Z bankiem też załatwiaj sprawy za pomocą pism a nie przez infolinię. Jak sąd zapyta co pan zrobił żeby się porozumieć z wierzycielem to wysyłasz im kopie pisma i tyle.

Marela
    Participant

Ja miałam taką sytuację, przelałam pieniązki jak co miesiąc na konto banku i otrzymałam zwrot z informacją, że konto zostało zamkniete.
    Dzwoniłam zaraz do banku i uzyskałam informację iż mój dług bank przekazał do windykacji INTRUM.
    Skontaktowałam się z nimi i od tamtego czasu do nich spłacam swoje zobowiązania.
    Oczywiście przesłałam im orzeczenie sądu + plan spłaty.
    W tym roku złożę sprawozdanie ze spłaty podpierając się korespondencją jaką mam w tym temacie z banki i INTRUM.

pozdrawiam.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.