Zajęcie wynagridzenia

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Zajęcie wynagridzenia

Przeglądasz 4 wpisy - od 16 do 19 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
    pas1973
    Uczestnik

Ludzie, skończcie pieprzyć!
    Przepraszam, ale źle mi się robi czytając was.

Jak to niczym się nie różni od zwykłego zajęcia? Jakie żałujecie?

Teraz macie syndyka, może rok, może dwa, może cztery lata. Do tego plan spłaty na 3 lata. I jesteście BEZ DŁUGÓW. Reszta życia to spokój, bez komornika, bez zajętej pensji i zajętego konta z możliwością gromadzenia majątku i bez strachu, że przyjdzie komornik i wam to zabierze. A alternatywa jest taka, że komornik będzie wisiał na was do waszej śmierci, każda pensja, renta, emerytura z łapą komornika, konta bankowe to samo. Bez mieszkania i samochodu, do końca życia! To jest dla was to samo? Nie ma różnicy?

Ludzie, marzę, żeby być na waszym miejscu. Mnie sąd odmówił upadłości a w nowym systemie tym bardziej nie mam chyba na nią szans. A wy dostajecie DAR od losu i pieprzycie aż się rzygać chce!

Wiosna2019
    Uczestnik

Mnie sąd odmówił upadłości a w nowym systemie tym bardziej nie mam chyba na nią szans

Jak nie masz szans? Właśnie będziesz miał, tylko wszystko się wydłuży.

Kevin
    Uczestnik

Masz rację pas 1973, nie wiem o co ludziom chodzi i tak narzekają, w nowej ustawie jest plan spłat nawet do 7 lat, ale to i tak nie jest źle płacić przykładowo 200 zł przez 7 lat, ale być wolnym od długów.

Wiosna2019
    Uczestnik

w nowej ustawie jest plan spłat nawet do 7 lat, ale to i tak nie jest źle płacić przykładowo 200 zł przez 7 lat, ale być wolnym od długów.

Niby tak, ale do końca nie wiadomo co się w postępowaniu upadłościowym wydarzy na końcu.

Przeglądasz 4 wpisy - od 16 do 19 (z 19)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.