Zablokowany dostęp do konta

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Zablokowany dostęp do konta

Ten temat zawiera 92 odpowiedzi, ma 24 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  fallen 5 godziny, 19 minut temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 91 do 93 (z 93)
  • Autor
    Wpisy

anitanet
    Participant

Grazka, moja babcia miała zablokowane pieniądze przez trzy miesiące w ING. Syndyczka chodziła do nich trzy razy i nic nie wskórała, w końcu napisała pismo strasząc ich … hmmmm… nie pamiętam czym ale przelali jej pieniądze na konto a ona oddała babci. Może to jest dobry pomysł? Syndykowi muszą oddać pieniądze. A zgłosić możesz do Arbitra Bankowego przy Związku Banków Polskich albo do złożyć wniosek do Rzecznika Finansowego o przeprowadzenie pozasądowego postępowania w sprawie rozwiązywania sporów między klientem a bankiem. ING jest pełne niedouczonych ludzi, niektórzy nawet nie umieją poprawnie pisać… Działają nieuczciwie i niezgodnie z prawem. Jak masz siłę, to możesz też iść do sądu.

pokione
    Participant

Witam, czy to prawda, że SKOKi nie blokują konta po ogłoszeniu upadłości?

fallen
    Participant

Tego nie wiem, moją upadłość ogłoszono 24.09, a dziś mi zablokowali dostęp w Inteligo 😉 Credit agricole śmiga. Muszę się skontaktować z syndykiem i dowiedzieć co i jak, bo do tej pory, zero kontaktu z jego strony.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 91 do 93 (z 93)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.