Wniosek o ustalenie psw

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Wniosek o ustalenie psw

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  kazik79 5 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy

kazik79
    Participant

Witam,mam pytanie może ktoś z Was będzie mógł mi pomóc,bo nie chciałbym popełnić błędu.
    Sąd zatwierdził listę wierzytelności i będzie wysyłał teraz do mnie i do syndyka odpis tego postanowienia wraz z pytaniem czy wnioskuję o ustalenie psw,czy może o umorzenie zobowiązań bez psw.Czy wystarczy jak napisze ten wniosek w w jednym egzemplarzu dla Sądu,czy muszę robić kopię dla wszystkich uczestniczących w postępowaniu wierzycieli i syndyka?

Aldonaa
    Participant

Składając wniosek do Sądu o ustalenie psw/umorzenie bez psw – 1 odpis dla syndyka też trzeba złożyć.
    A czy kopie także dla wszystkich wierzycieli, którzy zgłosili się do postępowania – to są różne praktyki w Sądach.

moskit
    Participant

Teoretycznie powinno się składać tylko egzemplarz dla sądu, ale sami wiecie jak to jest 🙂

kazik79
    Participant

Dzięki.Myślę,że zapobiegawczo złożę też odpis dla syndyka.Głupio byłoby z powodu braku takiego odpisu przedłużać postępowanie.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.