Wniosek do sądu!! Pilne

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Wniosek do sądu!! Pilne

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #15000
    Tyrice
    Uczestnik

    Mam ogromną prośbę o pomoc..dziś miałem 1 szą wizytę syndyka.Polecił mi abym napisał pismo wniosel do Sądu o możliwosc zamieszkania do czasu sprzedaży mieszkania??? Czy to częsta praktyka syndyków??

    #15001
    Anonim
    Nieaktywne

    W zasadzie to każdy upadły (którego mieszkanie wchodzi w skład masy upadłości) powinien na początku postępowania upadłościowego zwrócić się do sędziego-komisarza z takim pismem/zapytaniem. W praktyce pewnie różnie to wygląda. A termin opuszczenia mieszkania i tak pewnie wskaże syndyk.
    Problemem jest zwykle to, że wydzielenie kwoty na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych – następuje zwykle już po wyprowadzce.
    Nawet przyznanie zaliczki na wynajem (jeżeli w masie są na to środki) jest uzależnione od opuszczenia mieszkania.

    #15002
    Tyrice
    Uczestnik

    Dziękuję za odpowiedź , a wzór takiego pisma gdzie moglbym znaleźć??

    #15003
    Anonim
    Nieaktywne

    Wzoru takiego pisma raczej nie ma.
    Ale może coś w stylu : w związku z postanowieniem o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej z dnia ……. proszę o wskazanie terminu opuszczenia zajmowanego mieszkania (adres).

    #15004
    Tyrice
    Uczestnik

    Ale to ma byc podanie z prosba o mozliwosc zamieszkiwania tego lokum do czasu sprzedazy:))

    #15005
    Anonim
    Nieaktywne

    Ja bym użyła „wskazanie terminu opuszczenia”. Albo i jedno i drugie. Czyli prośba o możliwość i wskazanie terminu.

    #15006
    Tyrice
    Uczestnik

    Termin sprzedazy to moze byc hoho…

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.