Uprawomocnienie PSW

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Uprawomocnienie PSW

Otagowane: , ,

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 90)
  • Autor
    Wpisy
    Edward87
    Participant

Tez złożyłem prosbe o odpis z klauzulą prawomocności. Może trzeba radzić innym żeby taki wniosek składali od razu w dniu rozprawy o PSW. Wkońcu to 20zl wiecej w kasie sądu

Edward87
    Participant

Przed chwilą dzwoniłem do sądu. Dostałem informację że 18.11 sędzia przedłożyła akta i wpisała prawomocność wyroku na dzień 23.07. Rozprawa o ustalenie PSW odbyła się 15.07,wiec data by się zgadzała. Nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze coś stanie na przeszkodzie.

Asia_B
    Participant

Sąd w jakim mieście? Warszawa?
    U mnie niestety cisza.

Edward87
    Participant

Gliwice

d_z_p
    Participant

Od ustalenia wynagrodzenia syndyka ile czekaliście na psw/umorzenie bez psw ? U mnie już 3 msc się nic nie dzieje…

Edward87
    Participant

Ustalenie wynagrodzenia następuje na rozprawie o PSW

kmaro08
    Participant

Ja właśnie otrzymałem postanowienie z Sądu o ustaleniu wynagrodzenia dla syndyka (wraz z 4 stronicowym uzasadnieniem) oraz wyznaczenie daty rozprawy o psw

d_z_p
    Participant

U mnie rozprawa o umorzenie bez psw kwiecien 2019, ustalenie wynagrodzenia syndyka październik 2019, postanowienia o umorzeniu lub ew. o psw nie mam nadal 🙁

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 8 months, 2 weeks temu przez d_z_p.
    Edward87
    Participant

Nie masz bo od tego jest rozprawa

Wiosna2019Wiosna2019
    Participant

Nie masz bo od tego jest rozprawa

Nie wiem, może coś dziś źle widzę, ale…

U mnie rozprawa o umorzenie bez psw kwiecien 2019

Aldonaa
    Participant

Nie zawsze na pierwszej rozprawie o psw/umorzenie – zapada takie rozstrzygnięcie. Ale wtedy sędzia mówi, że będzie kolejne posiedzenie (np.niejawne) i pocztą wyślą postanowienie.

Edward87
    Participant

Wiosna dzięki za czujność. Mamy 2020.
    Szanowny dzp czy składałem w sądzie wniosek o wydanie takiego postanowienia?

Edward87
    Participant

Skladales

Asia_B
    Participant

U mnie od razu na rozprawie była decyzja. Ale co z tego skoro od 9 maja czekamy na prawomocność postanowienia i wygląda na to, że końca nie widać …

Howard80
    Participant

Od 9 maja?
    To jakaś kpina… Wysłałaś pismo do sądu? Jeśli to nie pomoga to idź do sądu umów się na rozmowę z kierownikiem wydziału albo nawet z sędzią prowadzącym sprawę

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 90)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.