Upadłość w Łodzi

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Upadłość w Łodzi

Ten temat zawiera 94 odpowiedzi, ma 10 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  anheros 1 miesiąc temu.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 91 do 95 (z 95)
  • Autor
    Wpisy

karol123
    Participant

Dobre wieści to by były jakby Ci to sąd zatwierdził. Samo składanie nic nie znaczy. Jak masz papier to możesz sobie napisać co chcesz i wysłać do sądu.

anheros
    Participant

Tak jak Karol pisze.
    Poza tym ja bym się dobrze zastanowił nad takowym wnioskiem, bo jeśli nie jest naprawdę dobrze uzasadniony – i nie chodzi o to, że nie masz kasy, albo „tylko” chore dziecko, bo to stanowczo ZA MAŁO – to bym nie składał, bo to tylko rozzłaszcza Sąd i Syndyka.
    Lepiej złożyć wniosek o 100 zł czy inną symboliczną kwotę.

nena68
    Participant

A ja jestem dobrej myśli , syndyk również będzie wnosił o umorzenie bez psw , mam nadzieję że uzasadniłam rzeczowo. Cieszy mnie że zbliżam się do końca. Atheros więcej optymizmu :). Jeszcze rok temu wyjasniałeś mi pierdoły , bo nie umiałam napisać wniosku , najlepsze że brakowało mi rubryk i nie wpadłabym zeby na zwykłej kartce papieru ….. 🙂

karol123
    Participant

Mi się podoba Twoje podejście. Trzeba być optymistą. Ja się właśnie tego uczę.

anheros
    Participant

Jeśli syndyk również będzie wnioskował o taki sam psw – to bardzo ważne dla Ciebie i pozytywne.
    Sądy często – ale na wszelki wypadek proszę sobie nie rób nadziei 😉 – przychylają się wspólnego wniosku upadłego i syndyka.
    Powodzenia! 🙂

Przeglądajasz 5 wpisów - od 91 do 95 (z 95)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.