Upadłość w/g nowych zasad

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Upadłość w/g nowych zasad

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #16935
    Anonim
    Nieaktywne

    Witam,ciekawi mnie czy jest już ktoś komu ogłoszono upadłość po wejściu w życie znowelizowanej ustawy tj. od marca 2020,rzeczywiście jest prościej czy może nie? ma ktoś już jakieś doświadczenia?

    #16948
    juan76
    Uczestnik

    Mam ogloszona upadlosc przedwczoraj. Wniosek zlozony przy pomocy kancelarii 3 czerwca. Dlugo nic, w koncu mecenas powiedzial, zeby zlozyc grzeczne pismo o przyspieszenie. Zlozylem nawet nie uzasadnialem. Po paru dniach na portalu ibternetowym mam upadlosc i syndyka, posiedzenie bylo niejawne. Bede Was informowac co dalej.

    #16949
    Wiosna2019
    Uczestnik

    Czyli jest jak być powinno, jeśli dokumenty się zgadzają, nie ma braków formalnych to upadłość od ręki. Ciekawe, może bez sądu proces będzie toczył się szybciej ?.

    #16951
    juan76
    Uczestnik

    To polskie prawo upadlosciiwe jest takie ze duzo zalezy od sedziego na jakiego trafisz. Wazne, by wniosrk byl bardzo dobrze sporzadzony. Ja go nawet troche poprawiłem po kancelarii dodajac tabelke ile splacilem, ile zostalo do spłaty. W pandemii sady coraz czesciej orzekaja niejawnie. W koncu nie sa to sprawy karne

    #17189
    Anonim
    Nieaktywne

    Może ktoś wie ile czeka się na upadłość w Łodzi W/G NOWYCH ZASAD

    #17190
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    W łodzi ostatnio składałem trzy wnioski: jeden wniosek złożony w czerwcu został rozpoznany we wrześniu, drugi wniosek złożony w lipcu – dotychczas brak rozstrzygnięcia, trzeci wniosek złożony we wrześniu – wczoraj przyszło postanowienie o ogłoszeniu upadłości do kancelarii.

    Jak widać różnie to bywa. Zależy trochę od szczęcie do sędziego.

    #17204
    Anonim
    Nieaktywne

    dziękuję

Przeglądasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.