upadłość Łódź

Forum Fora Sądy upadłościowe upadłość Łódź

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
    Kasia2811
    Participant

Witam, jestem nowa na forum. 23 marca 2021 złozyłam do sądu w Łodzi wniosek o upadłośc konsumencką.Czy jest ktos z Państwa tutaj na forum kto równiez w podobnym czasie złozył wniosek i ma juz jakis odzew z sądu? Mój wniosek stoi w miejscu….

Niestety w łódzkim sądzie upadłościowym zawsze trochę się czeka na rozpoznanie wniosku. Chociaż czasami potrafią ogłosić upadłość i w miesiąc od złożenia wniosku.

Kasia2811
    Participant

Dzien dobry, czy może ktoś z Państwa ma ogłoszona upadłość w tym roku ( 2021)przez Sąd Upadłościowy w Łodzi przez sedzię Kamilę Knop-Wojdyn?

Tak, o ile mnie pamięć nie myli w paru sprawach w pierwszym kwartale bieżącego roku udało się uzyskać ogłoszenie upadłości u wskazanego sędziego.

Kasia2811
    Participant

Dziekuję za odpowiedź,ale jeszcze dopytam czy były to wnioski złożone w 2021roku? bo jak dzwoniłam do sądu to uzyskałam odpowiedź,że wnioski z 2020 r są jeszcze nie rozpoznane….

Raczej byłby to wnioski jeszcze z 2020 r. W Łodzi niestety długo się czeka na ogłoszenie upadłości.

Kasia2811
    Participant

A jeśli moge spytać…z jakim najdłuższym okresem oczekiwania na ogłoszenie upadłości Pan się spotkał? oczywiście chodzi mi o Łódź

Najdłużej to prawie pół roku.

Kasia2811
    Participant

Dziękuję za odpowiedź. czyli jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość. czekam juz 4 miesiące….

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.