Upadłość Konsumencka rozprawa

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Upadłość Konsumencka rozprawa

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #13996
    smartboy123
    Uczestnik

    Witam 😉 Mam jutro rozprawę dotyczącą upadłości konsumenckiej – hazard. Czy ktoś może mi doradzić, albo powiedzieć jak wygląda rozprawa? Czego się spodziewać? Jakich pytań się spodziewać? Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź!;)

    #13997
    Anonim
    Nieaktywne

    Zostaniesz zaprzysiężony. Pytania będą dotyczyły tego o czym pisałeś w swoim wniosku (więc trzeba to potwierdzać i uważać aby nie wyszło inaczej niż we wniosku). Będą pytania na co brałeś każdą kolejną pożyczkę. Raczej nie używaj słowa „spirala” zadłużenia. Lepiej użyj „ratowałem się”. Na końcu rozprawy będziesz mógł powiedzieć „coś od siebie”. Więc przygotuj sobie kilka zdań (o co prosisz).

    Trzymaj się i powodzenia 🙂

    #14001
    karol123
    Uczestnik

    Mogą pytać o cokolwiek. Mogą Cię nieźle przetrzepać. Każdy najmniejszy szczegół Twojego życia.

    #14004
    smartboy123
    Uczestnik

    Dziś miałem rozprawę, nie była ona jakoś dokładnie przesłuchania pytania typu czy Każda chwilówka była przeznaczona na grę, czy nadal pan utrzymuje abstynencje i dodałem zaświadczenie z ośrodka że cały czas się leczę w ośrodku u mnie w mieście. Wyrok będzie podany dopiero za półtorej tygodnia, dlaczego tak się stało? Co pan o tym sądzi? Lepiej przyjechać na ogłoszenie wyroku czy nie?

    #14017
    moskit
    Uczestnik

    „Wyrok będzie podany dopiero za półtorej tygodnia, dlaczego tak się stało?”
    Sędzia widocznie potrzebuje więcej czasu na podjęcie decyzji.
    „Lepiej przyjechać na ogłoszenie wyroku czy nie?”
    Bez znaczenia

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.