Upadłość konsumencka po nowemu jakie raty PSW I NA ILE? PRZY JAKICH ZAROBKACH

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Upadłość konsumencka po nowemu jakie raty PSW I NA ILE? PRZY JAKICH ZAROBKACH

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy
    Snajper
    Participant

Proszę pisać ile rat PSW JAKA RATA i przy jakich zarobkach

Xularp
    Participant

Ja otrzymałem propozycje planu spłaty ale niestety mam kiepskiego syndyka. I nie chodzi o to, że za dużo czy za mało a chodzi o:
    1. Nigdy osobiście ze mną się nie kontaktował. Kontakt tylko przez asystenta.
    2. Gdybym sam się nie przypominał to w monitorze upadłość chyba nigdy nie byłaby ogłoszona.
    Wypełniłem ankietę . W miejscu na kwotę jaką mógłbym spłacać wpisałem „0”
    Moja emerytura wynosi netto 2057 zł.
    Koszt utrzymania stałe: czynsz 480, prąd 70-100, woda zimna 35zl . Nie mam jeszcze gazu więc dojdzie gaz na ciepłą wodę i ogrzewanie średnio 200zl miesięcznie.Reasumujac około 800zl. Żywność i leki około 1000zl
    Mam 57 lat i olbrzymie problemy z kręgosłupem. Wymagam ciągłej rehabilitacji.
    Wracając do tematu.
    Otrzymałem propozycję spłaty 9 rat po 481zl ale dalej w piśmie podano tylko 7 rat.
    Kolejny zapis w piśmie z propozycją spłat jest taki zapis: rata nie zawiera kosztów syndyka. Syndyk wpisał kswoj kosz na kwotę 13200 zł czyli najwyższą jaką można choć w szczególnych wypadkach może wpisać wyższą. Mój przypadek nie był ani szczególny ani trudny. Nie posiadam żadnych ruchomości i nieruchomości. Jedynym źródłem utrzymania jest emerytura . 4 wierzycieli. Koniec.
    Bbede odpisywał, że w żaden sposób nie zgadzam się z tym planem a w szczególności z kosztami syndyka i chce być na ostatecznej rozprawie sądowej. Szczególnie, że syndyk w piśmie nie napisał jak wyobraża sobie spłatę kwoty 13200zl. Czy też w 9 ratach?
    Syndyk z Lublina.

Snajper
    Participant

Można złożyć skargę na syndyka do sądu upadłościowego

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.