Upadłość gospodarcza a upadłość konsumencka 2021

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Upadłość gospodarcza a upadłość konsumencka 2021

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #17428
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Wszystkim przedsiębiorcom, którzy mają wątpliwości jaki wniosek składać w 2021 r., tj. czy składać wniosek o upadłość gospodarczą, czy też wniosek o upadłość konsumencką, polecam lekturę mojego wpisu na tent temat „Upadłość gospodarcza a upadłość konsumencka„.

    #17436
    Kevin
    Uczestnik

    przedsiebiorcom ma byc:)

    #17438
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Poprawione 🙂

    #17652
    natalianatalia
    Uczestnik

    Witam, czy mogę na podstawie informacji uzyskanej na infolinii banku o saldzie zadłużenia wpisać wysokość tego zadłużenia na wniosku? Czy muszę przedstawić do wniosku jakieś dokumenty? Nie posiadam pism, które były kierowane do mnie ( na nich rzecz jasna widnieje informacja). Zamówiłam również w banku pismo o saldzie zadłużenia dot. wypowiedzianej mi w tej chwili umowy, zależy mi na czasie, a pismo mam otrzymać do 30 dni dopiero.
    Proszę o odpowiedź.

    #17653
    Kevin
    Uczestnik

    Ja skladalem wniosek ponad rok temu, zgodnie z wczesniejsza ustawa, nie mialem paru umow i wpisalem kwoty z ostatnich wezwan do zaplaty od firm windykacyjnych i bylo dobrze, pozniej i tak syndyk sporzadza liste wierzytelnosci i koryguje kwoty.

Przeglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.