Upadłość czy konsolidacja/ hipoteka

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Upadłość czy konsolidacja/ hipoteka

Przeglądasz 14 wpisów - od 16 do 29 (z 29)
  • Autor
    Wpisy
  • #14334
    Wiosna2019
    Uczestnik

    ale nie będę tolerować wulgarnych wypowiedzi.

    Nie musisz, taka prawda i nic dodać nic ująć. Kogo Ty chcesz omamić swoją historyjką ?. Sąd czy tu kogoś na forum ?. Jesteś lekkomyślna i naiwna i to widać bez dwóch zdań. To twoje decyzje, więc nie zwalaj ich na kogoś, bo ktoś Ci coś polecał etc Jesteś osobą pełnoletnią czy dzieckiem ?. Też powiem, że ktoś mi polecił hazard „nie to nie ja jestem winny to on”. Sorki nie tędy droga, rozumiesz to ? Wątpię.

    #14335
    Anonim
    Nieaktywne

    W swoim wieloletnim zadłużaniu brałem wiele kredytów w tym konsolidacyjnych i żaden bank nie da Ci kolejnego kredytu, gdzie łaczna suma rat jest rowna 2400zł przy takich zarobkach. Z tego co wiem maksymalny udzial procentowy raty kredytów do wysokosci miesięcznego wynagrodzenia to 60% (mowa tu oczywiscie o bankach) więc albo zawyżyłaś dochody do minimum 4000zl albo ukryłaś w jakiś sposob pozosrale kredyty (moze jeszcze niewidoczne w biku). Sorry, ale śmierdzi to na odległość.
    Poza tym musisz się nieźle natrudzić z uzasadnieniem wniosku. Bo ewidentnie jest przesłanka do odrzucenia z winny umyślnej. Biorąc kredyty na unwestycje w piramidę finansową.
    Nie oceniaj ludzi z problemami z hazardem, jak nie masz w ogóle najmniejszego pojęcia o tej chorobie.

    #14336
    Anonim
    Nieaktywne

    Wiosna201@, kmaro08, dzięki za podzielenie się swoimi opiniami.

    #14341
    karol123
    Uczestnik

    @ Lescala tu jest duzo hazardzistow. Dotknal ich Twoj wpis. Hazard to choroba. Wiec to nie jest lekkomyslnosc. Ja bym oglaszal upadlosc. Moze Ci sie uda. Bedziemy w kontakcie.

    #14342
    Anonim
    Nieaktywne

    Rozumiem, przepraszam, jeśli mój wpis kogokolwiek uraził, nie miałam niczego nieprzyjemnego na myśli.

    #14343
    karol123
    Uczestnik

    W jakim jestes miescie? Pytam bo niektore sady sa bardziej a inne mniej liberalne.

    #14344
    Anonim
    Nieaktywne

    Czytałam o tym, faktycznie wiele zależy od podejścia ludzi.
    Jestem w Wałbrzychu.

    #14345
    karol123
    Uczestnik

    To chyba sad wd wroclawiu? To bardzo kiepski sad. Szkoda ze tak jak ha nie mieszkasz w Warszawie

    #14346
    Anonim
    Nieaktywne

    Nie sprawdzałam tego ale przypuszczam, że wydział gospodarczy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu.
    Wiem, że upadłości firm na pewno toczą się tutaj na miejscu.

    #14352
    Edward87
    Uczestnik

    Wiosna 2019, o co Ty się tak naprawdę rzucasz? Dziewczyna wpakowała się w kłopoty1 jak my wszyscy, nikogo nie obraża, a Ty jedziesz po niej jak po Łysej kobyle. Może byłeś na terapii, tam uczą że się nie ocenia. Z przed monitora tym bardziej… Jedziemy na tym samym wózku, i nie gadajcie że jej historyjka śmierdzi ściemą bo w tym kraju nie trudno zrobić dług z ratami dwa razy większymi niż dochód i to bez specjalnych kombinacji i matactw. Hazardziści to mistrzowie ściemy, a upadłości są im uznawane, bo trzeba pomagać każdemu kto się pogubi. Mam wrażenie jakby zawiści i braku życzliwości dla uznania upadłości w przypadku Lescali, ale od tego chyba są sądy, a nie forum.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lata, 10 miesięcy temu przez Edward87.
    #14354
    Wiosna2019
    Uczestnik

    braku życzliwości dla uznania upadłości

    Dobre.

    w tym kraju nie trudno zrobić dług z ratami dwa razy większymi niż dochód i to bez specjalnych kombinacji i matactw

    Niestety jeśli chodzi o kredyty bankowe to takie coś nie przejdzie. Banki sprawdzają wszystko dość szczegółowo.

    #14355
    Wiosna2019
    Uczestnik

    Hazardziści to mistrzowie ściemy

    To musisz być jednym z nich, skoro tak dobrze znasz temat. Rozumiem, że znasz dużo hazardzistów.

    #14357
    Anonim
    Nieaktywne

    nie gadajcie że jej historyjka śmierdzi ściemą bo w tym kraju nie trudno zrobić dług z ratami dwa razy większymi niż dochód i to bez specjalnych kombinacji i matactw

    Zgadzam się, nie trudno zrobić dług z ratami nawet kilku-, kilkunastokrotnie większymi niż dochody, ale na pewno nie w samym banku.
    Nie sądzę również, że ktoś komuś życzy źle na tym forum. Prędzej jest to przestrzeganie, czasem jednak dosadne.

    #14416
    Anonim
    Nieaktywne

    witam was…dopiero zaczynam swoją drogę do upadłości choć sprawę mam tak zagmatwaną że jakoś muszę to uporządkować bo wiem że sądy i sędziowie są bardziej i mniej wyrozumiali- czy macie jakieś informacje o sądzie w szczecinie? jestem z okolic bardzo proszę o odpowiedz jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie?

Przeglądasz 14 wpisów - od 16 do 29 (z 29)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.