Upadłość- choroba afektywna dwubiegunowa

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Upadłość- choroba afektywna dwubiegunowa

Przeglądasz 7 wpisów - od 16 do 22 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
    100nog@
    Uczestnik

Prawnik ustalił tylko sygnaturę i kazał czekać na decyzję sądu

Ciężko pisać dwa razy o tym samym, mają sygnaturę to spytaj czy mają termin posiedzenia, proste ?. Jaśniej się nie da, sorki.

chadowy
    Uczestnik

Mały offtop do osoby wyżej. Skoro Ci ciężko to nie pisz.Proponuję, żebyś w moim wątku już się nie wypowiadał, bo teksty „proste” itp. i Twój jad nie jest mi do niczego potrzebny. Masz problemy ze sobą to korzystaj ze specjalisty może Ci pomoże. Ja o zdanie pytam raczej życzliwych ludzi. Może dla mnie to nie takie proste.

100nog@
    Uczestnik

Pisz sobie, tylko raczej potrzebujesz więcej czytać a najlepiej ze zrozumieniem.

Może dla mnie to nie takie proste.

To pytaj swojego pełnomocnika z poważnej kancelarii.

Spokojnie @karol123 założył swego czasu bardzo dobry temat…

Klik —> https://upadlosckonsumencka.org/forums/topic/bezpiecznie-zycie-po-upadlosci/

Przeczytaj i będziesz wiedział co dalej zrobić. Będziesz widział na bieżąco co się z twoją sprawą dzieje. Spokojnych Świąt.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez 100nog@.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez 100nog@.
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

Rozpoznanie wniosku trwa od 2 do 3 miesięcy. Jest to tylko średnia i niestety czasami można czekać nawet pół roku. Po złożeniu wniosku zazwyczaj sąd przysyła pismo z informacją o terminie rozprawy, ewentualnie wraz z wezwaniem do uzupełnienia braków wniosku lub dostarczeniem dodatkowych informacji/dokumentów. Informacja o terminie rozprawy jest wysyłana zarówno do kancelarii, jak i do samego dłużnika. Czasami zdarza się, że sąd rozpoznaje wniosek na posiedzeniu niejawnym, bez przesłuchania dłużnika. Wtedy przysyła już tylko postanowienie w przedmiocie wniosku wraz z uzasadnieniem.

chadowy
    Uczestnik

Bardzo Panu dziękuję za informacje. A co do uzależnionego, to pozdrawiam i życzę zdrowia i mniej jadu do obcych ludzi kozaczyc każdy może w internecie,chyba masz za mało problemów, mogę podać namiary na dobrego psychologa.

chadowy
    Uczestnik

Z resztą nie mamy po co sobie dogryzać, każdy człowiek ma inną sytuacje. Dla mnie jest to coś nowego tak samo jak i moja chorobą i dopiero zaczynam się oswajać z całą sytuacją dotyczącą upadłości,więc sorry. Mam tylko jedno pytanie, czy ten w ten ustawowy termin 2 miesięcy wliczamy weekendy i święta? – pytam o ilość dni, bo wiem ,że weekendy są wolne dla sądów.

100nog@
    Uczestnik

mniej jadu do obcych ludzi kozaczyc każdy może w internecie

Dobre a w ogóle to czytasz coś na tym forum, wynosisz coś z niego ?. Jakie słowa „jad, kozaczysz” przykre. Masz wszystko jak na tacy, może choroba nie daje Ci zrozumieć. Wesołych Świąt.

Przeglądasz 7 wpisów - od 16 do 22 (z 22)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.