Upadlosc a dalsze zycie

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Upadlosc a dalsze zycie

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
    upadly2016
    Participant

Witam wszytskich,posiadam od 2016 roku upadlosc konsumencka,ale zaczne od poczatku.
    W wieku 15lat ,po smierci ojca odziedziczylem jego dlugi leasingi itp(nie dostalem zadnego majatku,tylko dlugi)…matka nie zrzekla sie ich w moim imieniu.
    12 lat pozniej skontaktowala sie ze mna firma ktora odkupila dlugi z firmy leasingowej i zadala ode mnie 500tys zlotych,udalem sie do adwokata i jedyne sensowne rozwiazanie jakie mi mogl zaproponowac to ogloszenie upadlosci konsumenckiej.
    Sędzia na pierwszej rozprawie oglosil naturalnie moja upadlosc BEZ PLANU SPŁATY ze wzgledu na to co wyżej napisalem…
    Prowadze obecnie prężnie dzialajacą firme zatrudniającą 9 osób,problem jest brak jakiej kolwiek mozliwosci finansowania dla mojej firmy ze wzgledu na ogloszona upadlosc,na stracie wszystkie wnioski sa odrzucane,moje pytanie do Państwa brzmi jak dlugo bedzie sie utrzymywal ten wpis i czy moge cos z tym zrobic aby sie pozbyc tego wpisu…w firmach pozabankowych naturalnie otrzymalem Leasing ale oprocentowanie jest wysokie.Pozdrawiam

moskit
    Participant

Negatywną historię w BIK będziesz miał przez 5 lat od umorzenia zobowiązań przez sąd.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.