upadlam i sie podnosze

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania upadlam i sie podnosze

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  czesio 3 miesiące, 3 tygodnie temu.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy

elwira
    Participant

Witam wszystkich. wczoraj w sadzie okregowym odbyla się moja sprawa o psw, bardzo się balam co to będzie jaki wyrok zapadnie.Ale jak weszłam na sale było bardzo spokojnie, Pani sedzia była bardzo mila konsekwetna nie trwalo to godzinami były zadawane pytania dotyczące mojej obecnej sytuacji. Potem kazano mi i syndykowi wyjść z sali. Nie trwalo to długo nas poproszono na odczytanie wyroku wiec wyrok był taki umorzenie wszystkich zabowiazan w calosci bez psw.Ja bylam w szoku dla mnie to był jakiś cud. Po powrocie do domu jeszcze nie mogłam dojść do siebie. Pan syndyk mi pogratulowal i powiedział ze mam czekac jak wyrok przyjdzie do mnie poczta. Ja wiem ze będą odwołania wierzycieli i jeszcze poczekam ale to już z gorki. Trudny to okres 2017 roku była ogloszona upadlosc az do dziś nie sa to mile wspomnienia, wiem tylko jedno karma wraca i to prawda, po burzy zawsze wyjdzie slonce tylko trzeba to wytrwać. Pozdrawiam wszystkich

kmaro08
    Participant

Gratulację! 😉 Przede mną jeszcze długa droga więc chiałem się zapytać o jaką kwotę raty spłaty wnioskowałaś?

elwira
    Participant

kmaro08 ja wnioskowałam o umozenie moich zabowiazan pozdrawiam i zycze powodzenia i cierpliwości

czesio
    Participant

Witam miesiąć temu zapadł wyrok sądu odnośnie mojej upadłości , umorzenie wszystkich zabowiazań w calosci bez psw , w związku z czym moja upadłość trwała 6 miesięcy bez kilku dni. Także wnioskowałem o umorzenie wszelkich zobowiązań. Nadal czekam na wyrok , gdyż w moim mieśćie jest to od 1-3 miesięcy -tak mi powiedziano w sekretariacie Wydziału.

kmaro08
    Participant

@czesio czy mógłbys precyzyjniej podać jak to u Ciebie wyglądało? Tzn po jakim mniej więcej czasie podpisałeś listę wierzytelności, plan podziału masy itp?

czesio
    Participant

nie podpisywałem listy – nikt się nie wpisał -debile:D co troszku przyspieszyło czynności sądowe

czesio
    Participant

Syndyk zdał 2 sprawozdania tylko ,2 sprawozdanie – końcowe , po nim wniosłem o umorzenie wszelkichd ługów bez psw .

Można było jeszcze przyspieszyć tą upadłość maks o 1 miesiąc, reszta czasu czyli 5 miesięcy to same czynnośći .które potrzebują czasu niestety

czesio
    Participant

Co mogę jeszcze dodać? Czy miałem szczęście ? Oczywiście, że tak -ponieważ trafiłem na normalnych ludzi w tym poj….. kraju.
    Acha moja rada, nie ufajcie poczcie , gdyż przesyłka nawet doręczona- list polecony priorytet 8,4 zł od 1 kwietnia ciekawostka , nic nie daje. To co że widać,że doręczony list (monitor przesyłek )- my nie dostaliśmy ,nic nie ma w komputerze -tak mi mówili w sekretariacie wydziału. Lepiej już pojechać i osobiście złożyć w biurze podawczym.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.