Umorzenie postępowania przez syndyka

Forum Fora Przepisy Umorzenie postępowania przez syndyka

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Autor
    Wpisy
    Kuba20011
    Participant

Witam, moja upadłość zaczęła się 3 lata temu we wrześniu 2017r .W ciągu tego okresu miałem nie mile doświadczenie z syndykiem. Po 1,5 roku przypomniało mu się że do masy nie wpłynęły żadne pieniądze z mojego z zakładu pracy. Zrobił z tego wielką aferę mojej księgowej i mnie. Opisywałem cała sytuację na blogu .Pieniądze musiałem pożyczyć i oddać do masy(za jego namową, straszył że umorzy mi postępowanie).Wysyłając mu co 3 miesiące wnioski o mojej sytuacji ,informowałem że dorabiam sobie .Nigdy nie zapytał gdzie i nie prosił mnie o żadne rozliczenie(PIT)Na początku roku w jego ręce wpadł Pit za zeszły rok z firmy w której dorabiałem. Zaczęła się chryja, zażądał zwrotu do masy nie podając o jaką kwotę chodzi. Próbowałem z nim porozmawiać i się spotkać ale bez rezultatu .Ciągle ponaglenia mailowo i sms o zwrot do masy(nie podając ile ma zwrócić),zatrudniony byłem na umowę zlecenie. W końcu się przelało i napisałem skargę na syndyka z prośbą o zmianę syndyka do przewodniczącej wydziału, opisując wszystkie jego zachowania, straszenia, nocne sms itp. Skargę wysłałem na początku sierpnia. W zeszłym tygodniu dostałem informację że syndyk masy upadłości sporządził i złożył sędziemu komisarzowi ostateczny plan podziału funduszy masy upadłościowej. Dzisiaj wybrałem się do czytelni akt ,aby zapoznać się planem podziału, przeglądając akta zobaczyłem pismo od syndyka do sądu wysłane w lipcu czyli przed moją skarga o treści: WSKAZANIE ZAMIARU SYNDYKA W ZAKRESIE DALSZEGO PROWADZENIA POSTĘPOWANIA.Z pisma wynika że ma zamiar złożyć wniosek o umorzenie postępowania. Czy ktoś miał taką sytuację? albo może mi coś doradzić co mam zrobić?

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.