Syndyk grozi

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #15230
  Dzam25
  Participant

  Witam, chciałabym zapytać czy syndyk może cofnąć upadłość?

  W lipcu została ogłoszona upadłość,do tej pory nie ma planu spłat. Ale mam bardzo duży problem z syndykiem… kobieta jest gorsza niż diabeł.:( dziś miałam od niej telefon groziła mi,że zabierze upadłość,zaczęła drzec,że jestem leniem i mam ruszyć dupe do pracy powyżej najniższej krajowej A nie kombinować,żeby zarabiać najmniej. Dodatkowo przyczepila się,że nie mam umowy z wynajetego pokoju,a place za niego. Tłumaczyłam od.samwgo początku jej jak i sędziemu,że na chwilę obecną mieszkam u znajomych bo nie stać mnie aby płacić 1000 zł za pokój.

  Tak samo z pracą;miałam fajna pracę to przez to,że poinformowała szefa o mojej upadłości on mi umowy nie przedłużył choć mam z nim kontakt to ciągle pyta jak sprawa z syndykiem.
  Wysyłam cv ale.maly odzew. Dlatego z racji,że mam.bardzo mało.kwalifikcaji aby znaleźć dobra pracę zaczęłam przekwalifikowywac się na kosmetyczkę. Chodzę do.szloly,robię kursy i staram się dostać do salonow ale muszę.nabrac jeszcze trochę umiejętności.

  No i moje pytanie czy naprawdę może cofnąć upadłość? przecież ja już rok nie splavam.kredytow to zadłużenie zroslo do 200.tyś. tego nigdy nie splacilabym.

  #15231
  Wiosna2019
  Participant

  W lipcu została ogłoszona upadłość,do tej pory nie ma planu spłat.

  Jeszcze długo nie będzie, pewnie nie masz jeszcze zatwierdzonej listy wierzytelności ?.

  i mam ruszyć dupe do pracy powyżej najniższej krajowej A nie kombinować,żeby zarabiać najmniej.

  Syndyk ma obsługiwać twoją sprawę z własnych prywatnych pieniędzy ?. Także się nie dziw, że masz tak a nie inaczej. Ta najniższa krajowa jeszcze wzrośnie i może być jeszcze trudniej. Dodatkowo syndykom po nowelizacji wszystkiego przybędzie, to dopiero będzie jazda.

  #15237
  moskit
  Participant

  @Dzam25
  Jeśli jesteś zarejestrowana w UP, poszukujesz aktywnie pracy, nie zrezygnujesz z żadnej zaproponowanej oferty, to raczej nic Ci nie grozi.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.