Syndyk grozi

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #15230
    Dzam25
    Uczestnik

    Witam, chciałabym zapytać czy syndyk może cofnąć upadłość?

    W lipcu została ogłoszona upadłość,do tej pory nie ma planu spłat. Ale mam bardzo duży problem z syndykiem… kobieta jest gorsza niż diabeł.:( dziś miałam od niej telefon groziła mi,że zabierze upadłość,zaczęła drzec,że jestem leniem i mam ruszyć dupe do pracy powyżej najniższej krajowej A nie kombinować,żeby zarabiać najmniej. Dodatkowo przyczepila się,że nie mam umowy z wynajetego pokoju,a place za niego. Tłumaczyłam od.samwgo początku jej jak i sędziemu,że na chwilę obecną mieszkam u znajomych bo nie stać mnie aby płacić 1000 zł za pokój.

    Tak samo z pracą;miałam fajna pracę to przez to,że poinformowała szefa o mojej upadłości on mi umowy nie przedłużył choć mam z nim kontakt to ciągle pyta jak sprawa z syndykiem.
    Wysyłam cv ale.maly odzew. Dlatego z racji,że mam.bardzo mało.kwalifikcaji aby znaleźć dobra pracę zaczęłam przekwalifikowywac się na kosmetyczkę. Chodzę do.szloly,robię kursy i staram się dostać do salonow ale muszę.nabrac jeszcze trochę umiejętności.

    No i moje pytanie czy naprawdę może cofnąć upadłość? przecież ja już rok nie splavam.kredytow to zadłużenie zroslo do 200.tyś. tego nigdy nie splacilabym.

    #15231
    Wiosna2019
    Uczestnik

    W lipcu została ogłoszona upadłość,do tej pory nie ma planu spłat.

    Jeszcze długo nie będzie, pewnie nie masz jeszcze zatwierdzonej listy wierzytelności ?.

    i mam ruszyć dupe do pracy powyżej najniższej krajowej A nie kombinować,żeby zarabiać najmniej.

    Syndyk ma obsługiwać twoją sprawę z własnych prywatnych pieniędzy ?. Także się nie dziw, że masz tak a nie inaczej. Ta najniższa krajowa jeszcze wzrośnie i może być jeszcze trudniej. Dodatkowo syndykom po nowelizacji wszystkiego przybędzie, to dopiero będzie jazda.

    #15237
    moskit
    Uczestnik

    @Dzam25
    Jeśli jesteś zarejestrowana w UP, poszukujesz aktywnie pracy, nie zrezygnujesz z żadnej zaproponowanej oferty, to raczej nic Ci nie grozi.

Przeglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.