Syndyk

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 8 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Kamil 5 dni, 5 godziny temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 30)
  • Autor
    Wpisy

karol123
    Participant

Bez sensu ale tak jest. Syndyk ma obowiązek sprzedać aktywa upadłego. Jedyne co upadły może mieć to 50% dochodu.

moskit
    Participant

Masz Karol rację. Wystarczyło sprawdzić.

PU
    Art. 62. Skład masy upadłości
    W skład masy upadłości wchodzi majątek należący do upadłego w dniu ogłoszenia upadłości oraz nabyty przez upadłego w toku postępowania upadłościowego, z wyjątkami określonymi w art 63–67a.

Ciekawe co by było jakby wynagrodzeniem za pracę były np …. samochody 🙂

karol123
    Participant

Moskit równie dobrze mogę powiedzieć ciekawe co jakby kobiety były facetami. Sory ale ta dyskusja nie ma sensu.

anheros
    Participant

Tak ci się Guana popierniczyło, że wyzywasz od debili – a nawet tych wyzwisk porządnie zaadresować nie potrafisz, bo to „Aaaa” pisał/a o kupnie auta.
    Piee….lisz kochany Guana – normalnie: ni w ząb nie pojmujesz co czytasz! 😉 🙂 🙂 🙂 Buhhhaaaaaahahahaha! ALE JAJA faktycznie! 🙂

Guana32
    Participant

🙂 dlatego mnie bawisz:-) i te ciągle duże litery…. masakra jak małe dziecko krzyczące wśród dorosłych domagające się uwagi.

anheros
    Participant

Jak ja – drogi chłopcze – karol, aldona i moskit przestaniemy tutaj pisać, to nawet sobie pieluchy nie zmienisz 🙂 🙂 Nawet jak drukowanymi o tym wszystkim oznajmisz.
    Jak to było? Nie gadaj z zerem, bo cię sprowadzi do zerowego poziomu…? 😉 NAWET PRZEPROSIĆ NIE UMIESZ Patafianie!
    Pa! Ogryzku! Sio!
    🙂 🙂 🙂

anheros
    Participant

I nic ci nie poradzę, że do mądrych nie należysz – gadanie z tobą jest jak rozmowa z chłopem: on nigdy mądrzejszych nie zrozumie 🙂

Guana32
    Participant

Ulalalala Anherosik sie rozwinal 🙂 Rozczaruje sie chlopczyku bo pomoc otrzymalem od prawnika czyli profesjonalisty a nie od ciebie czyli zwyklego AMATORA. W przeciwienstwie do ciebie Aldoba, Karol umieja wiedze przekazac.
    Masz rację rozmawiając z toba mam wrazenie jakbym się cofal w rozwoju…..
    Jeśli o mnie chodzi go możesz już przestać pisac 🙂 Pa!! piesku!! sioo!!

suprise
    Participant

Mi akurat przez to co czytam anheros bardzo pomógł – rzadko piszę, ale cenię zawsze wiedze. Jeśli ktoś nie ma kompleksów, to dużo zyskuje z forum i od takich osób jak anheros (i nie tylko on).

karol123
    Participant

Ja też uważam, że Anheros ma dużą wiedzę.

upadła Szczecin
    Participant

Ja też uważam ,że jedynie rzeczowe wpisy Panów @anheros‚a, k@karola123 , Aldony , Moskita sa bardzo przydatne..

karol123
    Participant

To miło. Ale nas już nie będzie (Anherosa i mnie). Musicie sobie od teraz radzić sami. Powodzenia.

Kamil
    Participant

Nie tak prędko. Najpierw musicie zdobyć przepustkę byście mogli dobrowolnie opuścić tę stronę 😛

karol123
    Participant

Aldona możemy się wymienić mailem? Mam do Moskita i Anherosa. Chciałem do Ciebie też mieć. Kamil przepustkę już mam.

Kamil
    Participant

Wiele osób nie docenia Waszej obecności tutaj ale jak Was już zabraknie wtedy docenią jak nie będzie nikogo kto będzie mógł cokolwiek mądrego napisać. Człowiek to taki typ istoty, że docenia wtedy jak coś straci ale to już jest za późno.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 30)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.