sprawozdanie z planu spłaty

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej sprawozdanie z planu spłaty

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #16125
  perse
  Participant

  Po raz pierwszy będę składać sprawozdanie z planu spłaty za ubiegły rok,wiem,ze należny to złożyć do końca kwietnia.Chciałam sobie iść i złożyć,dostać na kopii potwierdzenie,no ale wizyta w sądzie jest teraz oczywiście niemożliwa. Nalezy wysłać pocztą. Jak to wysyłacie?Poleconym? za potwierdzeniem odbioru? SMS, mail? chodzi mi o jakieś potwierdzenie ,ze to wysłałam i ze sąd to otrzymał,żeby później nie okazało się,ze poczta nie dotarła.Wskazówki?

  #16126

  Proszę wysłać koniecznie poleconym, za potwierdzeniem nadania.

  #16127
  perse
  Participant

  Dziękuję bardzo!

  #16202
  Jankry
  Participant

  Panie Mecenasie,
  czy w tym przypadku liczy się data stempla pocztowego (30.04.2020)?
  Czy to wystarczy?

  Dziękuję za pomoc.
  Janek

  #16267
  Polly
  Participant

  Dzień dobry podpinam się pod temat. Mam zagwozdkę. W czerwcu 2019 miałam rozprawę podczas której ustalono plan spłat na 15 miesięcy po upływie 15 miesięcy od rozprawy. Czyli powinnam rozpocząć spłacać moje długi z listy spłat od września 2020. Wiem, że co roku należy składać sprawozdanie do sądu ze spłat. Moje pytanie brzmi, czy pierwsze sprawozdanie powinnam zatem złożyć za rok 2020, z wyszczególnieniem spłat od września 2020 czy termin za 2019 (który przypadł na koniec kwietnia 2020) też mnie obowiązywał? Jestem spanikowana, bo nie wiem, czy właśnie nie zrobiłam źle. Dodam, że do tej pory, w związku z nałożonym terminem od września 2020, nie uiszczałam żadnych spłat. Co robić?

  #16341
  blackharahel
  Participant

  Witam serdecznie,

  mam krotkie pytanie, czy po oddaniu sprawozdania z wykonania planu splaty (w moim przypadku za rok 2019), sprawozdanie zlozylem w 09 marca tego roku Sad wysyla jakies pismo odnosnie akceptacji badz odrzucenia sprawozdania ? do tej pory nic nie otrzymalem cos za dlugo to trwa, boje sie ze moze cos nie tak jest.

  #16344
  Howard80
  Participant

  Ja złożyłem 20 kwietnia. Co prawda nie dostałem listu zwrotnego ale sprawozdanie wysłałem na poczcie za potwierdzeniem odbioru. Także mam pewność że dotarło do sądu. Poza tym mam też profil w internetowym portalu sądowym i też jest wzmianka że dotarło.
  Moim zdaniem możesz iść do sądu przeczytać akta lub po okazaniu dowodu dowiedzieć się możesz w okienku biura obsługi czy sprawozdanie zostało poprawnie złożone. Przez telefon raczej nie uzyskasz takiej informacji.

  #16354
  blackharahel
  Participant

  dzieki za odpowiedz, ale ja zlozylem w Sadze w okienku, i pytanie brzmii czy Sad wyslal ci cokolwiek ze sprawozdanie jest uznane?

  #16357
  Howard80
  Participant

  Nic mi nie wysłał. Nie spotkałem się też z opinią że sąd wysyła cokolwiek po złożeniu sprawozdania

  #16364
  Edward87
  Participant

  Można założyć konto na portalu i mieć na świeżo dostęp do sprawy i czynności

  #16365
  ArchibaldtArchibaldt
  Participant

  Z Portalem Informacyjnym Sądu w moim przypadku jest różnie. Coś tam opublikują, ale bardzo fragmentarycznie i albo niektórych dokumentów tam nie ma, albo jak już są to niepełne.

  #16518
  zarow_0709
  Participant

  Witam, otrzymalam na postanowieniu o planie spłaty wierzycieli klauzule prawomocności 04.lutego 2020 i zaczęłam spłaty które winny trwac przez kolejne 12 miesięcy. Dodam, że właśnie przekazalam ostatnie wpłaty w dniu 13.lipca czyli praktycznie w ciagu bieżącego pół roku co wiąze się z faktem, że ponieważ każdy przelew z innego kontynentu to znaczne koszty więc zdecydowałam się podwoic wpłaty i teraz się zastanawiam, czy mam składac SPRAWOZDANIE ?, dodam, że ja z fiskusem rozliczam się w okresie od 01.lipca do 30.czerwca i jestem wyrestrowana z polskich urzędów z racji stałego zamieszkiwania poza granicami od kilku lat (jestem obywatelem polskim ale i innego państwa)…Bardzo proszę o podpowiedź co mam robic, chociaż oczywiście mogę wysłac także i takie pismo…Pozdrawiam

  #16525
  moskit
  Participant

  Moim zdaniem powinnaś złożyć po 04.02.2021 informację o wykonaniu PSW wraz ze sprawozdaniem rocznym i wnioskiem o stwierdzenie wykonania PSW. Do tego należy dołączyć rozliczenia podatkowe za okres 01.07.2019-30.06.2020 ze stosownym wytłumaczeniem.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.