sprawozdanie z planu spłaty

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej sprawozdanie z planu spłaty

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
    perse
    Participant

Po raz pierwszy będę składać sprawozdanie z planu spłaty za ubiegły rok,wiem,ze należny to złożyć do końca kwietnia.Chciałam sobie iść i złożyć,dostać na kopii potwierdzenie,no ale wizyta w sądzie jest teraz oczywiście niemożliwa. Nalezy wysłać pocztą. Jak to wysyłacie?Poleconym? za potwierdzeniem odbioru? SMS, mail? chodzi mi o jakieś potwierdzenie ,ze to wysłałam i ze sąd to otrzymał,żeby później nie okazało się,ze poczta nie dotarła.Wskazówki?

Proszę wysłać koniecznie poleconym, za potwierdzeniem nadania.

perse
    Participant

Dziękuję bardzo!

Jankry
    Participant

Panie Mecenasie,
    czy w tym przypadku liczy się data stempla pocztowego (30.04.2020)?
    Czy to wystarczy?

Dziękuję za pomoc.
    Janek

Polly
    Participant

Dzień dobry podpinam się pod temat. Mam zagwozdkę. W czerwcu 2019 miałam rozprawę podczas której ustalono plan spłat na 15 miesięcy po upływie 15 miesięcy od rozprawy. Czyli powinnam rozpocząć spłacać moje długi z listy spłat od września 2020. Wiem, że co roku należy składać sprawozdanie do sądu ze spłat. Moje pytanie brzmi, czy pierwsze sprawozdanie powinnam zatem złożyć za rok 2020, z wyszczególnieniem spłat od września 2020 czy termin za 2019 (który przypadł na koniec kwietnia 2020) też mnie obowiązywał? Jestem spanikowana, bo nie wiem, czy właśnie nie zrobiłam źle. Dodam, że do tej pory, w związku z nałożonym terminem od września 2020, nie uiszczałam żadnych spłat. Co robić?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.