Skarzacy wierzyciele

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Skarzacy wierzyciele

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
    Kevin
    Participant

Witam, mam pytanie, jacy wierzyciele zaskarzali Wasz PSW, moj PSW poszedl do nw. wierzycieli i ciekawy jeste mczego sie moge spodziewac, podejrzewam, ze wierzyciele sa podzieleni i niektorzy z automatu sie zala na PSW, a niektorzy sie w ogole tym nie interesuja.
    moi wierzyciele:

Credit agricole
    bank pocztowy
    bos

minicredit
    forsa finanse
    profi credit
    provident

ArchibaldtArchibaldt
    Participant

Nie wiem o jakie PSW Ci chodzi,tj. Twoją propozycję, czy sporządzony przez sędziego-komisarza. W przypadku mojej propozycji PSW na 14 wierzycieli odpowiedziało 6 z czego 3 zgłosiło zastrzeżenie (mBank S. A, Bank Handlowy S. A., PKZP). Natomiast do PSW sporządzonego przez sąd nie było zaskarżeń.

Kevin
    Participant

chodzi mi o propozycje PSW sporzadzona przez syndyka i poslana do sadu i wierzycieli objetych planem, sedzia-komisarz propozycji nie sporzadza, tylko wydaje orzeczenie, a posiedzenia jeszcze nie bylo, caly czas czekam.

p.s.

Miales szczescie, ze zaden z wierzycieli nie zazalil Twojego PSW, skoro wczesniej zglaszali zastrzezenia, czyli sie interesowali,ale to dobrze:), to ich problem:)

tomkasz
    Participant

U mnie również na propozycję PSW odpowiedziało kilku wierzycieli, niektórzy przychylnie, inni (firmy pożyczkowe), że jest absolutnie za niska i mam im spłacić wszystko co do grosza 😉
    Na postanowienie sądu nikt już się nie żalił, ale trzeba przyznać, że miesięczna kwota PSW jest większa niż moja wcześniejsza propozycja.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 month, 3 weeks temu przez tomkasz.
    Viktoria
    Participant

Hej Panowie możecie się do mnie odezwać na priv, mam kilka pytań ale również mogę pomóc..
    Wszystko przed emna więc nie chce się publicznie afiszować.

Będę wdzięczna – victoriabet365@gmail.com
    Vika

Kevin
    Participant

Pisz tutaj, niech wszyscy skorzystaja, skad innad fajny mail… bet365…moj koszmar:)

Alcarin
    Participant

U nas 2 wierzycieli (Santander i jakies Centrum Kredytowe) zaskarzylo propozycje dana sedziemu (500 zl x 24 miesiecy)
    Syndyk zaproponowal 600 zl razy 36 miesiecy i taka zostala ogloszona przez sąd. Teraz czekamy czy ktos sie odwola czy nie. P. sedzia bardzo dobrze uzasadnila skad taka kwota, wiec raczej wierzyciele nie maja sie do czego doczepic.
    Sad Katowice

Kevin
    Participant

Jaka Pani Sedzia? inicjaly moze MP?

Alcarin
    Participant

Sedzia Iwona G.
    Sedzia Komisarzem jest Anna J-Ł, ale w sprawie planu splaty orzekala inna.

Kevin
    Participant

ok , dzieki, no u mnie MP orzekala upadlosc i jest rownoczesnie sedzia-komisarz i podobnie jak u CIebie syndyk zaproponowal wieksze raty w PSW niz ja i na dluzej, po to, zeby zminimalizowac prawdopodobienstwo odwolania jakiegos wierzyciela, zobaczymy, czekam na rozprawe, znaczy w sumie na wynik, bo rozprawa ma byc niejawna jak mowil syndyk.

Alcarin
    Participant

Tak. Teraz rozprawy sa niejawne
    Trzeba byc dobrej mysli 🙂

joatob70
    Participant

W mnie Bank Pocztowy najpierw do propozycji PSW zgłosił, żeby płacić mu 36 miesięcy po 2900 zł (????), a dodam, że zarabiam najniższe wynagrodzenie, a potem złożył zażalenie, gdzie podważa umorzenie PSW i chce rat na 36 miesięcy, ale nie wie, po ile….

Kevin
    Participant

no to niemilo mi to slyszec, bo tez mam miedzy innymi bank pocztowy, coz trzeba raczej przygotowac sie na zazalenie lub… przyjemnie zaskoczyc.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.