Sad upadlosciowy w Katowicach

Forum Fora Sądy upadłościowe Sąd upadłościowy w Katowicach Sad upadlosciowy w Katowicach

Przeglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #16006
    Anonim
    Nieaktywne

    Witam czy ktoś ogłaszam upadlosc w sądzie w Katowicach i możenił podzielić się swoimi doswiadczeniami?

    #16046
    Kevin
    Uczestnik

    co chcesz konkretnie wiedzieć? sad jak sad, Pani sedzia, ktora ja mialem bardzo rzeczowa i konkretna i ludzka mi sie wydawala, zrozumiala problem hazardu, wypytala sie o wszystko i postanowila mi dac szanse w postaci ogloszenia upadlosci, co do ogolu opini o katowickim sadzie to w wiekszosci wyczytalem opinie negatywne, ze sie dlugo czeka na rozpatrzenie wniosku i ze sedziowie orzekaja nieprzychylnie, ja nie moge tego potwierdzic, moze trafilem na fajna Pania sedzie, nie wiem, a na rozpatrzenie wniosku czekalem ponad 3 miesiace, w sierpniu 2019 zlozylem, w pazdzierniku dostalem pismo zawiadamiajace o rozprawie, no i rozprawa na poczatku grudnia.

    #16047
    Anonim
    Nieaktywne

    Chciałam wiedzieć czy dużo wniosków odrzucają jak przebiega rozprawa o co pytają bo czytałam właśnie dużo negatywnych opinii i boję się że mój wniosek zostanie odrzucony

    #16052
    Kevin
    Uczestnik

    czy duzo wnioskow odrzucaja to nie wiem, nie znam dokladnych statystyk, opieralem sie tak samo jak Ty na wpisach na roznych forach, jedyne co moge jeszcze dodac to to, zebys sie nauczyla swojego wniosku praktycznie na pamiec, zeby zadne pytanei Cie nie zaskoczylo, czy o umowy kredytowe czy o okresy kiedy bralas czy o powody upadlsoci i ewentualne leczenie.

    #16100
    Anonim
    Nieaktywne

    Należę do tych, którzy nie powiedzą dobrego słowa o sądzie w Katowicach.
    Najpierw długie czekanie. Wniosek złożyłem w kwietniu a pierwsza rozprawa w grudniu. O ile w wielu sądach wnioskodawcy są przesłuchiwani przez 20-30 minut, w Kato sędzia męczyła mnie 1,5 godziny i ewidentnie szukała czegoś, żeby się doczepić i mieć powód do oddalenia. 🙁 Miałem bardzo dobrze napisany wniosek, świetnie uzasadniony, przekonujący, żadnego hazardu, chwilówek itp. 🙁 No i oddaliła.

    #16106
    Kevin
    Uczestnik

    odwoływałeś się czy wycofales wniosek ? podaj inicjaly jak mozesz lub na maila wojmie4053@gmail.com

    #16535
    Llamia
    Uczestnik

    Hej, Jestem zajeta Chorzòwa I podlegam pod Sad w Katowicach. Czy mogę złożyć wniosek do Gliwice?

    #16674
    adw. Michał Hajduk
    Administrator

    Niestety nie ma takiej możliwości. Decyduje miejsce zamieszkania. Nie można sobie dowolnie wybierać sądu upadłościowego.

Przeglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.