rozprawa PSW

Otagowane: 

Przeglądajasz 4 wpisy - od 31 do 34 (z 34)
  • Autor
    Wpisy
    Aldonaa
    Participant

Ja nie dostałam postanowienia o ustaleniu syndykowi wynagrodzenia + przyznaniu mu zwrotu poniesionych kosztów wydatków koniecznych.
    Jedynie już na rozprawie zapytano mnie czy nie mam uwag i zastrzeżeń do jego wniosku w przedmiocie wynagrodzenia.
    To czy pozostałość w masie upadłości (po rozdzieleniu między wierzycieli w/g ostatecznego planu podziału fmu + po potrąceniu wszystkich kosztów postępowania) – zostanie Ci zwrócona – to zależeć już będzie od decyzji sędziego. Bo niestety może także taki wariant :
    przy ustalonym psw pierwsza płatność zostanie powiększona o kwotę stanowiącą X % łącznej wartości środków jakie pozostaną w masie upadłości w/g stanu na dzień prawomocności postanowienia. Czyli wszystko rozdziela się dla wierzycieli.
    A 1,5 roku już trwającego postępowania to taki „średni” okres. Pozostaje więc czekać na wezwanie z terminem rozprawy albo na postanowienie wraz z uzasadnieniem o psw (wydane na posiedzeniu niejawnym).

Aldonaa
    Participant

Czy tylko ja nie widzę tego wpisu @Edward87 z przed pół godziny ?

moskit
    Participant

To samo, czasami nie widać ostatniego wpisu na forum.
    U mnie od zatwierdzenia sprawozdania syndyka do rozprawy o PSW minęło jakieś 5 mies.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 month, 2 weeks temu przez moskit.
    Luki1322
    Participant

Dzięki za odpowiedź. No nic pozostalo tylko czekać, wypadalo by ze ok 2 lat od ogłoszenia upadlosci jest rozprawa o PSW:)

Przeglądajasz 4 wpisy - od 31 do 34 (z 34)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.