Rozprawa PSW – czego mogę się spodziewać

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Rozprawa PSW – czego mogę się spodziewać

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Autor
    Wpisy
    Andi7
    Participant

Witam Szanowne Grono!
    No to zbliżam się o kolejny krok do końca postępowania. Dziś na portalu sądowym pojawiła się informacja o planowanej na 9 grudnia rozprawie w sprawie ustalenia PSW. Czego można spodziewać się na takiej rozprawie? Propozycja PSW z mojej oraz syndyka strony zostały złożone do Sądu 6 miesięcy temu. Ta złożona przez syndyka jest w tej chwili nierealna do zrealizowania (wnioskował o 1500 PLN na 36 miesięcy). Z całą pewnością nie są ze sobą zgodne. Przez ten rok i 9 miesięcy postępowania niestety kilkukrotnie utraciłem pracę, dorobiłem się niepełnosprawności orzeczonej grupą i możliwości zarobkowe niestety zmalały w stosunku do tego co było na początku postępowania. Jak poradziliście sobie na takiej rozprawie, na jakie pytania można liczyć ze strony Sądu? Nie jest to tak, że nie chcę realizować przyszłego PSW, ale zależy mojej osobie, żeby był urealniony w stosunku do stanu zdrowia i obecnych możliwości zarobkowych.
    Pozdrawiam serdecznie
    Andrzej

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.