Relacje z bankami po zakończeniu upadłości

Forum Fora Życie po zakończeniu upadłości konsumenckiej Relacje z bankami po zakończeniu upadłości

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy

Czy ktoś z forumowiczów po zakończeniu całej procedury upadłości konsumenckiej miał jakieś problemy z założeniem nowego rachunku bankowego?

Aldonaa
    Participant

W banku PKO BP „od ręki” założono rachunek (bez konieczności okazania dokumentu potwierdzającego zakończenie upadłości).

A miała Pani w tym banku jakieś zadłużenie przed ogłoszeniem upadłości?

Aldonaa
    Participant

Pisałam o znanym mi przypadku. Osoba ta miała właśnie w tym banku dług (duży), który został sprzedany Krukowi i to on już windykował. Sprawa raczej była wieloletnia.
    Ja osobiście odzyskałam swoje konto w ING jak tylko syndyk się ze mną rozstał 🙂

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 months, 1 week temu przez Aldonaa.

Dziękuje bardzo. Bardzo przydatna informację.

Kevin
    Participant

ja z kolei otworzylem bez zadnego problemu rachunek wraz z karta do rachunku w PKO BP, nie mialem tam zadnej historii, zreszta celowo zalozylem konto w banku, gdzie nie mialem zadnej historii, a tamte konta z dawnymi kredytami tzn. BP, BOŚ, CA, ING to pozamykam, zreszta jedna juz udalo mi sie zamknac (mbank) i nawet nie chcieli ode mnie 100 zl,. ktore tam „wisialo” jako minus na rachunku.

P.S. Dodam, ze jeszcze nie zaczalem splacac PSW i nie dostalem do domu prawmocnosci Postanowienia o PSW, widze to tylko na portalu sadowym.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 months, 1 week temu przez Kevin.

@Kevin
    Ta karta do rachunku to zwykła płatnicza?

Kevin
    Participant

tak, zwykla platnicza, broncie mnie wszyscy przed karta kredytowa lub jakas inna forma kredytowania.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.