Pytanie o wierzytelnosci.

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania Pytanie o wierzytelnosci.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #16074
  moss
  Participant

  Przepraszam za małe zamieszanie,najpierw trzeba było przejrzeć forum a potem się wyrywać ale…
  Moje pytanie brzmi”czy zobowiązania które w chwili ogłoszenia upadłości były zobowiązaniami przedawnionymi będą uwzględnianie w planie spłaty wierzycieli”i druga sprawa to czy jeśli żaden z wierzycieli nie zgłosił roszczeń to mimo to one również będą ujęte w planie spłaty wierzycieli ?.
  Coś takiego mi gdzieś mignęło na forum ale nie jestem pewien czy dobrze to zrozumiałem.
  A jeśli nie to co obejmie ewentualny plan spłaty?

  #16084
  kmaro08
  Participant

  Dokładnie, najpierw przejrzyj forum i bloga.

  #16088
  moss
  Participant

  Nikt ci nigdy nie powiedział że jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to wypadało by się nie odzywać.

  #16090
  kmaro08
  Participant

  No właśnie uważam, że było to bardzo mądre.
  Niektórymi pytaniami pokazujesz brak elementarnej wiedzy na temat procesu upadłościowego. Choćby pytanie: „czy jeśli żaden z wierzycieli nie zgłosił roszczeń to mimo to one również będą ujęte w planie spłaty wierzycieli?”
  Ja rozumiem, że temat upadłości jest bardzo obszerny, tak samo jak to forum i można jeszcze się w tym gubić. Mi też czasem zdarzało się zadawać pytania, które niektórym mogłyby wydawać się głupie. Niemniej przed zadaniem pierwszego pytania przeczytalem to forum od deski do deski. Łącznie przez ostatni rok poświęciłem dziesiątki godzin na zagłębianie się w upadłość i ciągłe bycie z tym na bierząco.
  Więc ogarnij się chłopie jak i inni nowi użytkownicy, bo przez takich jak Ty innym bardziej doświadczonym forumowiczom odechciewa się pomocy i udzielania odpowiedzi po raz enty.

  #16095
  Kevin
  Participant

  Poza tym masz wogole szczescie Moss, bo wszystko jest w jednym miejscu, a zeby Ci sie wszystko nie pomieszalo to poczytaj najlepiej etapami, powodzenia.

  #16107
  moss
  Participant

  Tak,po raz enty głupek szczeka byle szczekać bo o nim zapomną i co on biedak zrobi…
  A by wdawać się z kimś takim w dyskusję musiał bym zniżyć się do twojego poziomu,a na to pozwolić sobie nie mogę.

  Vivat internetowe głupki !!!

  #16108
  Edward87
  Participant

  Moss czytając Twój post który otwiera temat w pierwszym zdaniu przepraszasz nas wszystkich że go rozpoczynasz (dziękujemy) i udzielasz sobie rady że trzeba najpierw przejrzeć forum (podziękuj sobie). Chłopaki nie napisały Ci nic żebyś się tak ubrażał i czuł urazę. Trochę pokory.

  #16109
  kmaro08
  Participant

  O, widzę Szanowny Pan @moss jest najmądrzejszy, a wszyscy inni to głupki, brawo za podejście. Po pierwsze, nikt nie miał zamiaru Cię obrażać, a po drugie jeśli szukasz pomocy to wypadałoby podchodzić do innych z szacunkiem.
  Swoimi postami pokazałeś kto tu jest prawdziwym głupkiem. Piszesz, że upadłość trwa już u Ciebie ponad dwa lata, a w tym czasie nie potrafiłeś przyswoić podstawowych informacji na temat upadłości? Poza tym ponad dwa lata, jak piszesz, gdzie nie było masy, nie było żadnych zgłoszeń wierzytelności… Śmiem twierdzić, że zawdzięczasz to tylko i wyłącznie swojej ignorancji i bierności. Współczuję Ci człowieku.

  Vivat Pan przemądry @moss!!!

  Temat uważam za zamknięty.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 weeks, 6 days temu przez kmaro08.
Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.