pytania techniczne w sporządzeniu wniosku

Forum Fora Upadłość konsumencka – pytania pytania techniczne w sporządzeniu wniosku

Przeglądasz 6 wpisów - od 16 do 21 (z 21)
  • Autor
    Wpisy
  • #12544
    mhw1259
    Uczestnik

    trzy terapie zamknięte w latach 2010, 2011, 2012 i terapia ambulatoryjna w okresie 2013 – 2015 (z przerwami na granie , nie wiem czy o tym piać w uzasadnieniu , chociaż jest w dokumentacji) jest dokumentacja aktualnie nie uczęszczam
    Ale może przeniesiemy to na „Moja upadłość, problemy z hazardem” bo ten wątek to trochę nie na temat , napisałem prośbę o pomoc z uzasadnieniem bo tam trochę mały ruch
    a ty @uzależniony jesteś po upadłości?

    #12545
    Anonim
    Nieaktywne

    Słabo będzie wyglądać, że się leczyłeś i grałeś. Będzie jeszcze gorzej jeśli w tym czasie brałeś kredyty, nie wiem czy tak było?. Na umowach będą daty jeśli pokryją się z leczeniem to wiesz, że będzie ciężko z uzasadnieniem.

    #12548
    mhw1259
    Uczestnik

    @uzalezniony
    piszesz z własnego doświadczenia? Nie odpowiedziałeś czy miałeś już ogłoszoną upadłość. Gdzieś na forum pytałeś o wycofanie wniosku Czy to ci się przytrafiło że sąd odrzucił i musiałeś wycofywać? Jeżeli tak to z jakich przyczyn, miałeś uzasadnienie?

    #12549
    Anonim
    Nieaktywne

    Spokojnie kiedyś Cię pokieruje, nie działaj na szybko, na już.

    #12550
    mhw1259
    Uczestnik

    nie działam na szybko, staram się spokojnie przygotować wniosek i najbardziej obawiam się uzasadnienia i tutaj chciałbym uzyskać jak najwięcej pomocy a ty odpowiadasz w jakiś enigmatyczny sposób

    #12552
    Anonim
    Nieaktywne

    Masz pomoc. Hazard to „śliski” i nie łatwy temat dla sądów. Jak myślisz, jeśli wyjdzie, że w czasie leczenia, terapii grałeś to będzie na twoją korzyść?. Z tej terapii ambulatoryjnej jak napisałeś to masz dokumenty, gdzie ją miałeś?. Może wtedy nie grałeś, no i nic nie piszesz czy kredyty były brane podczas leczenia tego ambulatoryjnego. Może uda się to komuś poskładać, jeśli rzeczywiście tak było. Nie pisz sam, kiedyś Cię pokieruje, teraz nie mogę.

Przeglądasz 6 wpisów - od 16 do 21 (z 21)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.