PSW zamykające proces upadłości

Forum Fora Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej PSW zamykające proces upadłości

Przeglądasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
  • Autor
    Wpisy
  • #16188
    Anonim
    Nieaktywne

    Ktoś gdzieś pisał że najpierw musisz napisać wniosek do sądu

    #16189
    Kevin
    Uczestnik

    Postaram się znaleźć wątek o wcześniejszej spłacie, bo coś było na bank, a tak z ciekawości 300 zł PSW to jaki procent Twojego dochodu?

    #16253
    Anonim
    Nieaktywne

    A jak jest z zatwierdzeniem planu spłat? Odbywa się rozprawa czy sędzia komisarz rozpatruje to niejawnie?

    #16259
    Anonim
    Nieaktywne

    Tak, odbywa się rozprawa o ustalenie planu spłat, czasem jednak jet to rozprawa niejawna. Sędzią nie jest sędzia komisarz tylko chyba zazwyczaj sędzia, który ogłaszał upadłość

    #16262
    Edward87
    Uczestnik

    Moją upadłość ogłosiła sędzia która była później komisarzem, a PSW ustaliła inna asesor.

    #16263
    tomkasz
    Uczestnik

    U mnie upadłość orzekał jeden sędzia, inny był komisarzem, a jeszcze inna osoba ma orzekać o PSW.

    #16266
    Kevin
    Uczestnik

    A u mnie ten sam orzekał i jest komisarzem, a psw jeszcze nie wiem.

    #16320
    Kevin
    Uczestnik

    idę dzisiaj do syndyka podpisać drugą listę wierzytelności, która obejmie razem z pierwszą listą 13 z 24 zgłoszonych wierzycieli, czyli jeszcze ich troche zostanie i teraz myślę jak ługo syndyk czy sąd będzie czekał aż wierzyciele się zgłoszą, bo tak to można czekać do usranej śmierci:) jakie są praktyki sądów w tym zakresie?

    #16336
    michalina
    Uczestnik

    @justyna77. Znalazła Pani ten wątek o wcześniejszym psw? Czy rzeczywiście trzeba pisać wniosek do sądu o tym czy można wcześniej spłacić? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

    #16339
    Wiosna2019
    Uczestnik

    Pisali o tym @Anheros i @karol123

    #16345
    Anonim
    Nieaktywne

    Witajcie,
    w listopadzie kończy mi się PSW, zapłacę 36 z 36 rat. Co dalej należy zrobić? na pewno w nowym roku przedstawić sprawozdanie z przebiegu spłat tegorocznych, ale czy muszę coś zrobić po wpłacie ostatnich rat?

Przeglądasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.