Przywitanie .

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #18194
  magirus
  Participant

  Witam,chciałem się przywitac. Jestem z lubuskiego. Wniosek o upadłość złożony w sądzie rejonowym w Gorzowie w lutym. Teraz wyczekiwanie na to co dalej. Czytam forum od dawna, jestem na początku drogi .

  #18196
  Kevin
  Participant

  czesc, dobrze, ze czytasz o upadlosci, musisz duzo wiedziec, zebys nie byl zaskocozny na jakims etapie, no i musisz sie nastawic na dlugi czas oczekiwania, upadlosc uczy cierpliwosci:) ale za to po umorzeniu dlugow czlowiek sie czuje jak nowo narodzony:) powodzenia.

  #18236
  magirus
  Participant

  Na portalu apelacji z datą wczorajszą jest orzeczenie. Sąd klepnal upadłość i co teraz . Ile czasu ma syndyk na kontakt , przyjdzie pismo z sądu .

  #18246
  kmaro08
  Participant

  Nie ma sztywnych reguł czasowych. Jednak gdyby syndyk nie skontaktował się z Tobą w ciągu miesiąca, to możesz sam spróbować się z nim skontaktować.

  #18251
  magirus
  Participant

  Od poniedziałku na portalu sądowym cały szereg zmian. Powiadomienia do ZUS,izby skarbowej urzędu skarbowego. Nowa teczka z nową sygnatura i opisem ” po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej” Mam jeszcze pytanie w sprawie Epu. Wnosić sprzeciwy i podnosić upadłość? Wiem że jak zrobię to sam to będzie zrobionea z syndykiem to może nie zdążyć . Wolałbym nie mieć prawomocnych nakazòw , czasy takie że instytucje prawo mają za nic.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 8 months, 1 week temu przez magirus.
  #18252
  magirus
  Participant

  Będę pisał o moich perypetiach i przejściach w upadłości . Może komuś to pomoże .

  #18255
  Kevin
  Participant

  jasne, ze pisz, tymbadziej, ze idziesz po zmianie ustawy, a takich jest mniejszosc.

  #18261
  kmaro08
  Participant

  Jeśli w epu pojawią się nakazy to wnoś sprzeciwy i w uzasadnieniu pisz, że masz upadłość ogłoszoną.

  #18423
  magirus
  Participant

  Wczoraj z poczty odebrane pismo z sądu. Upadłość , teraz czekam na syndyka.

  #18454
  magirus
  Participant

  14.05 upadłość .25.05 odebrane postanowienie o upadłości. 31.05 próba kontaktu z syndykiem mailowa. Dzisiaj mamy 8.06 i brak kontaktu ze strony syndyka.Brak wpisu w monitorze sądowym . W miedzy czasie syndyk wystąpił o zaliczkę na prowadzenie postępowania .nie wiem czy to normalne, ten brak kontaktu. w każdym razie w przyszłym tygodniu mija miesiąc i chyba sam wybiorę się na niezapowiedziane spotkanie. Nie wiem co robić do 15 mam płatność alimentów, wpłacić byłej czy na konto i niech syndyk się produkuje. W epu pilnuję spraw i we wszystkich podnoszę upadłość jako jeden z powodów na odrzucenie nakazu.

  #18528
  Malinasp647
  Participant

  Magirus, czy udało ci się wyjaśnić sytuację?

  #18529
  magirus
  Participant

  Dopiero jutro będę w mieście . I przed południem wybieram się z wizytą. Alimenty wpłacę na swoje konto i normalnie puszczę przelew.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.