Przywitanie .

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
    magirus
    Participant

Witam,chciałem się przywitac. Jestem z lubuskiego. Wniosek o upadłość złożony w sądzie rejonowym w Gorzowie w lutym. Teraz wyczekiwanie na to co dalej. Czytam forum od dawna, jestem na początku drogi .

Kevin
    Participant

czesc, dobrze, ze czytasz o upadlosci, musisz duzo wiedziec, zebys nie byl zaskocozny na jakims etapie, no i musisz sie nastawic na dlugi czas oczekiwania, upadlosc uczy cierpliwosci:) ale za to po umorzeniu dlugow czlowiek sie czuje jak nowo narodzony:) powodzenia.

magirus
    Participant

Na portalu apelacji z datą wczorajszą jest orzeczenie. Sąd klepnal upadłość i co teraz . Ile czasu ma syndyk na kontakt , przyjdzie pismo z sądu .

kmaro08
    Participant

Nie ma sztywnych reguł czasowych. Jednak gdyby syndyk nie skontaktował się z Tobą w ciągu miesiąca, to możesz sam spróbować się z nim skontaktować.

magirus
    Participant

Od poniedziałku na portalu sądowym cały szereg zmian. Powiadomienia do ZUS,izby skarbowej urzędu skarbowego. Nowa teczka z nową sygnatura i opisem ” po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej” Mam jeszcze pytanie w sprawie Epu. Wnosić sprzeciwy i podnosić upadłość? Wiem że jak zrobię to sam to będzie zrobionea z syndykiem to może nie zdążyć . Wolałbym nie mieć prawomocnych nakazòw , czasy takie że instytucje prawo mają za nic.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 weeks, 3 days temu przez magirus.
    magirus
    Participant

Będę pisał o moich perypetiach i przejściach w upadłości . Może komuś to pomoże .

Kevin
    Participant

jasne, ze pisz, tymbadziej, ze idziesz po zmianie ustawy, a takich jest mniejszosc.

kmaro08
    Participant

Jeśli w epu pojawią się nakazy to wnoś sprzeciwy i w uzasadnieniu pisz, że masz upadłość ogłoszoną.

magirus
    Participant

Wczoraj z poczty odebrane pismo z sądu. Upadłość , teraz czekam na syndyka.

magirus
    Participant

14.05 upadłość .25.05 odebrane postanowienie o upadłości. 31.05 próba kontaktu z syndykiem mailowa. Dzisiaj mamy 8.06 i brak kontaktu ze strony syndyka.Brak wpisu w monitorze sądowym . W miedzy czasie syndyk wystąpił o zaliczkę na prowadzenie postępowania .nie wiem czy to normalne, ten brak kontaktu. w każdym razie w przyszłym tygodniu mija miesiąc i chyba sam wybiorę się na niezapowiedziane spotkanie. Nie wiem co robić do 15 mam płatność alimentów, wpłacić byłej czy na konto i niech syndyk się produkuje. W epu pilnuję spraw i we wszystkich podnoszę upadłość jako jeden z powodów na odrzucenie nakazu.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.