przedłużenie umowy z operatorem sieci

Forum Fora Masa upadłości – co może zabrać syndyk przedłużenie umowy z operatorem sieci

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
    Kasia2811
    Participant

Czy o przedłużeniu umowy z operatorem sieci muszę informować i pytać o zgodę syndyka? chce zostac na tym samym abonamencie . I jak to się ma do nowego telefonu w przedłużonej umowie? wiadomo,że płatnośc za telefon rozłozona jest na raty… jak wcześniej pisałam poprzedni telefon musiałam sprzedać zgodnie z żądaniem syndyka…Czy teraz nie będzie to problemem?

Hubert
    Participant

Serio, syndyk żądał sprzedaży telefonu ? No chyba że to był jakiś wartościowy model …

Jeśli chodzi o sam abonament – bez telefonu, pytałem syndyka i zezwolił – stwierdził że to normalna czynność zwykłego zarządu , czy coś w tym stylu. Nie próbowałem zawierać umowy z nowym telefonem ponieważ stary syndyk mi zostawił. Gdyby było inaczej nawet bym o tym nie pomyślał tylko bym odłożył parę zł i kupił coś używanego.

kmaro08
    Participant

Szkoda, że nie złożyłaś pisma do sądu z wnioskiem o wyłączenie z masy. Syndyk przegina. A tak z ciekawości, a jaka kwota wpłynęła do masy z tego tytułu?

Kasia2811
    Participant

telefon musiałam sprzedać za nie mniej niż 250 zł.

Kasia2811
    Participant

W ogóle jak czytam wpisy forumowiczów to odnoszę wrażenie,że tylko mi się trafił taki nieludzki syndyk…Może to też z tego względu ,że za bardzo nie ma się u mnie czym rządzić, bo jedynym moim majątkiem był właśnie telefon…A o odłożeniu na używany telefon w tej chwili nie ma mowy, bo jak pisałam juz wcześniej na tym forum syndyk zajął mi wynagrodzenie zostawiając najniższą krajową, z czego muszę jeszcze sama zapłacić alimenty w wys. 1800,00 zł…

kmaro08
    Participant

Ten Syndyk to jakiś kretyn. Musisz wyjaśnić tę sprawę z alimentami, bo tak nie powinno być.

Kasia2811
    Participant

napisałam oficjalne pismo do Sędziego komisarza i samego syndyka, ale jak na razie bez odpowiedzi. Pismo wysłane w sierpniu …

Snajper
    Participant

Witam pana Mecenasa i forumowiczów jestem w trakcie upadłości kończy mi się abonament komórkowy chciałbym zmienić operatora czy muszę kogoś informować o podpisaniu nowego abonamentu?

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.