Prosze o pomoc

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
    Inna84
    Participant

Witam serdecznie przeszukalam forum ale niemoglam znalesc odpowiedzi na moje pytanie wiec chcialam zapytac was moze bedziecie wiedzidc.
    Od 10 sierpnia mam ogloszona upadlosc z mezem, bylismy na jednym spotkaniu z asystenka syndyka i teraz kontaktujemy sie tylko przez meile lub telefonicznie. W mase upadlosciowa wszedl samochow mogl by mi ktos powiedziec po jakim czasie zostanie sprzedane asystentka mowla ze skontaktuje sie z nami rzeczoznawca na wycene auta ale od sierpnia nikgoo niebylo . Autem dojezdzamy do pracy bez niego niemamy innej mozliwosci dostac sie do miejsc pracy co powiedzielismy na spotkaniu powiedziala nam ze porozmawia z syndykiem czy mozemy kupic jakis samochod do pracy ale tez cisza . Po ilu u was zostal sprzedany samochod i jeszcze jedno samocho wlasnie uleg awari poszla cala skrzynia biegow koszt ok 3tys czy mamy zglosic syndykowi o tym fakcie czy raczej nic niemowic?? Bede wdzieczna za jaka kolwiek odpowiedz .

kmaro08
    Participant

Ciężko powiedzieć po jakim czasie, dużo tu zależy od Syndyka. Jeśli uważasz, że coś wolno idzie, trzeba się przypominać. Ogólnie w upadłości ciężko przewidzieć czas poszczególnych czynności, bo są naprawdę różne, raz bardzo szybko idzie, a raz (zazwyczaj) bardzo wolno.
    Awarię samochodu bym, jak najbardziej zgłosił, a na pewno nie naprawiał skoro i tak zostanie sprzedany przez syndyka.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 month, 1 week temu przez kmaro08.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.